Rachunki Josha Allena są prawie idealne do usuwania patriotów

Patrioci zaskoczyli wielu widzów w tym sezonie, gdy wrócili do play-offów za debiutantem Mac Jonesem, który grał na fali szybkiego uczenia się.

Jednak po zwycięstwie w siedmiu meczach Patriots przegrali 1:3 i weszli do następnego sezonu jako drużyna z dziką kartą po raz pierwszy w Nowej Anglii za kadencji trenera Patriots Billa Belichicka. Pomimo utraty drugiego najniższego punktu w lidze, ich obrona nie miała sobie równych.

W sobotę Jones był zmuszony przejść pod presją w drugim zimnym meczu u siebie Pills – początek gry o 7 stopni. Odbiorcy upuszczali kulki do złapania. Jones był dwukrotnie eliminowany i trzykrotnie zwalniany przez obrońców Pills, oddając najmniej punktów w lidze w sezonie zasadniczym. Kiedy w końcu trafił do odbiornika Kendricka Borna podczas pierwszego przyłożenia Patriotów pod koniec trzeciej kwarty, zmniejszając ich deficyt do 33-10, gra była prawie skończona.

Zanim położyli podwaliny pod cztery kolejne występy w Super Bowl dla The Bills na początku lat 90., Jim Kelly i Thurman Thomas, bazując na wieloletnim doświadczeniu, byli na boisku, aby dopingować tłum, oczekując najlepszych, mimo że obawiali się najgorszego. Odpowiednio, Kelly, rozgrywający Hall of Fame, nosił koszulkę Josha Allena, podczas gdy Thomas Devin nosił koszulkę dla singli.

Singleter miał do stracenia 81 jardów, dwa biegi w drugiej kwarcie i trzy chwyty na 13 jardów. Jego umiejętne schwytanie i pośpiech zmusiły Patriotów do pilnowania go, pomagając w uwolnieniu odbiorców rachunków Emmanuela Sandersa, Isaiaha McKenzie i Stephena Dixa.

Allen wydawał się jednak kontrolować przez cały czas. Podczas swojego pierwszego podania przy przyziemieniu chybił obrońców, po czym podniósł piłkę w tył ostatniej strefy, gdy wypadł poza boisko. Allen próbował rzucić piłkę, ale zamiast tego, ciasny koniec Dawson Knox wyciągnął ją do wyniku ośmiu jardów.

READ  Mama Zendayi mówi, że musiała „zrzucić imię” z córką w Emmy po tym, jak ochrona uniemożliwiła jej podejście do stołu aktora.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.