Ralph Emery, słynny nadawca muzyki ludowej, zmarł w wieku 88 lat

Ralph Emery, lepiej znany jako Dean Kraj W obu nadawców radiowych i muzycznych od ponad pół wieku telewizja, Zmarł w sobotę, powiedziała jego rodzina. Ma 88 lat.

W Tristar Centennial Medical Center, otoczony rodziną, Emery zmarł cicho z przyczyn naturalnych Nashville, Jego syn Michael, powiedział The Associated Press. Był hospitalizowany przez tydzień.

Vince Gill, Mel Dillis i Ralph Emery mają wejść do Country Music Hall of Fame

Karierę rozpoczął w małych stacjach radiowych, a później przeniósł się do telewizji, najbardziej znanej z pracy w sieciowym kanale kablowym Emery Nashville. Od 1983 do 1993 roku był gospodarzem programu telewizyjnego „Nashville Now”, który przyniósł mu tytuł „Johnny Carson z telewizji kablowej” za styl przeprowadzania wywiadów. W latach 2007-2015 Emery prowadziła cotygodniowy program na kanale telewizji satelitarnej i kablowej RFD-TV.

Został wprowadzony do Country Music Hall of Fame w 2007 roku.

Osobowość telewizyjna i radiowa Ralph Emery przemawia do dziennikarzy we wtorek, 7 sierpnia 2007 r., w Nashville w stanie Tennessee, po ogłoszeniu, że zostanie wprowadzony do Country Music Hall of Fame. (Powiązana prasa)

„Wpływ Ralpha Emery’ego na poszerzenie publiczności muzyki country jest niezmierzony” – powiedział Kyle Young, dyrektor generalny Country Music Hall of Fame and Museum, w oświadczeniu z soboty. „W radiu i telewizji pozwolił fanom poznać ludzi stojących za piosenkami. Ralph był lepszym komunikatorem niż wyrachowany ankieter, a jego dialogi ujawniły humor i człowieczeństwo Toma D. Halla, Barbary Montrell, Texa Rittera, Marty’ego Robbins i wielu innych. Polegał na muzyce i ludziach, którzy ją stworzyli.”

Kliknij tutaj, aby zapisać się do biuletynu rozrywkowego

Urodzony w McQueen w stanie Tennessee 10 marca 1933, Emery uczęszczał do School of Broadcasting w Nashville i otrzymał swoją pierwszą pracę radiową w WTPR w Paryżu. Tennessee. Następnie pracował dla stacji radiowych w Luizjanie i rejonie Nashville, zanim podpisał WSM w Nashville w 1957, stację nadającą Grand Ole Aubrey, aż do 1972.

Tommy Genovese, drugi z lewej, dyrektor generalny Country Music Association, Vince Gill, pozował do zdjęcia z Ralphem Emerym i Melem Dillisem, z lewej, z prawej, we wtorek, 7 sierpnia 2007 r., w Nashville w stanie Tennessee, po ogłoszeniu.  Trzech mężczyzn zostanie wprowadzonych do Country Music Hall of Fame.  (Powiązana prasa)

Tommy Genovese, drugi z lewej, dyrektor generalny Country Music Association, Vince Gill, pozował do zdjęcia z Ralphem Emerym i Melem Dillisem, z lewej, z prawej, we wtorek, 7 sierpnia 2007 r., w Nashville w stanie Tennessee, po ogłoszeniu. Trzech mężczyzn zostanie wprowadzonych do Country Music Hall of Fame. (Powiązana prasa)

READ  Jackpot Mega Millions o wartości 1 miliarda dolarów osiąga szczyt, gdy nikt nie wygra głównej nagrody w wysokości 830 milionów dolarów

Jego autobiografia „Memories” została opublikowana w 1991 roku, a następnie „More Memories” w 1993 i „The View from Nashville: On the Record with Greatest Stars” w 1998 roku.

Od 1974 do 1980 roku Emery był gospodarzem konsorcjalnego programu telewizyjnego „Pop Goes the Country”. Od 1981 do 1983 roku stacja kablowa była gospodarzem programu „Nashville Alive” na WTBS.

Po tym, jak Montreal został wprowadzony do Country Music Hall of Fame w Nashville w stanie Tennessee w niedzielę, 17 maja 2009 roku, gwiazda muzyki ludowej Barbara Montrell objęła gościnność telewizji country Ralpha Emery'ego.  (Powiązana prasa)

Po tym, jak Montreal został wprowadzony do Country Music Hall of Fame w Nashville w stanie Tennessee w niedzielę, 17 maja 2009 roku, gwiazda muzyki ludowej Barbara Montrell objęła gościnność telewizji country Ralpha Emery’ego. (Powiązana prasa)

W talk-show „Nashville Now” Emery usiadł przy biurku i przeprowadził wywiady z gwiazdami muzyki ludowej i innymi, podczas gdy Carson rozmawiał z celebrytami w programie „Tonight” stacji NBC.

Kliknij tutaj, aby pobrać aplikację Fox News

Emery miała także krótko własną karierę nagraniową na początku lat sześćdziesiątych. „Nie jestem piosenkarzem, to jeden z głównych problemów” – przyznał w wywiadzie z 1990 roku.

„Ralph miał głęboką miłość do swojej rodziny, przyjaciół i fanów” – głosi oświadczenie rodzinne, pozostawiając Emery’ego z żoną Joy Emery, trzema synami, pięcioma wnukami i siedmiorgiem prawnuków. Nabożeństwa pogrzebowe były w toku.

Po raz pierwszy zgłoszono śmierć Emery Tennessee.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.