Rankingi Fantasy Football: Prognozy 15. tygodnia NFL 2022 od sprawdzonego modelu do eksperta od beatów

Zanim ustawisz składy fantasy football na 15. tydzień sezonu NFL 2022, powinieneś zobaczyć, co ma do powiedzenia zaawansowany model komputerowy SportsLine. Jeśli chodzi o graczy rankingowych, Model SportsLine pokonał ludzkich ekspertów w ciągu ostatnich kilku sezonów, zwłaszcza gdy istniały duże różnice w rankingach! To może być różnica między wygraną w lidze a powrotem do domu z pustymi rękami.

W zeszłym tygodniu Modell bardzo wysoko oceniał rozgrywającego Lions, Jareda Goffa, mówiąc, że prawdopodobnie skończy jako zawodnik z pierwszej dziesiątki na swojej pozycji. Wynik: Goff wykonał 27 z 39 podań na 330 jardów i trzy przyłożenia w wygranym 34-23 meczu Detroit z Wikingami. Każdy, kto miał go w swoim składzie, miał wielki tydzień.

Model, który teraz symuluje każdy mecz NFL 10 000 razy, ujawnił swoje najnowsze rankingi futbolu fantasy z tygodnia 15.

W tym tygodniu model jednego gracza jest wysoki: Jets ucieka Jonovan Knight, który ma przepyszny pojedynek z Lions. I wielki szok: Skrzydłowy Buccaneers Mike Evans, który zgromadził ponad 1000 jardów odbierających w każdym z ostatnich ośmiu sezonów, potknął się i nie jest nawet w pierwszej 25 na swojej pozycji.! To zawodnik, którego warto rozważyć opuszczenie ławki.

Model wzywa szokującego rozgrywającego! Ten wybór może być różnicą między wygraną DUŻO a powrotem do domu z niczym. Na pewno będziesz chciał zobaczyć, kto to jest, zanim zamkniesz swoje składy.

Więc od kogo powinieneś zacząć i usiąść w 15. tygodniu? Który niespodziewany rozgrywający poprowadzi Cię do zwycięstwa? … Dołącz do SportsLine już teraz, aby zobaczyć rankingi fantasy football na każdą pozycję i zobaczyć, który szokujący QB pojawi się w pierwszej dziesiątce.!

READ  Zełenski był „zszokowany” zniszczeniem nowo wyzwolonego miasta Izjum po rosyjskiej okupacji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.