Raporty mówią, że nowy film „Gwiezdne wojny” pochodzi od twórcy serialu „Watchmen”

(LR) Regina King i Damon Lindelof uczestniczą w premierze „Guardians” HBO w Sinerama Dome 14 października 2019 r. w Los Angeles w Kalifornii.

Leon Bennett | Wireimage | Obrazy Getty

Według doniesień medialnych, opracowywany jest nowy film „Gwiezdne wojny” z dołączonymi dwoma już popularnymi nazwami.

Damon Lindelof z „Lost”, „The Leftovers” i „Watchmen” był współautorem nowego filmu Lucasfilm, a „Mrs. Marvel” Charmaine Obaid Chinoy podpisała kontrakt na film aktorski. Ostateczny termin tworzenia strony internetowej poświęconej rozrywce multimedialnej.

Obaid Chinoy jest najbardziej znana z wyreżyserowania swoich nagrodzonych Oscarem krótkometrażowych filmów dokumentalnych „Saving Face” i „Girl in the River: The Price of Forgiveness”.

Nie ma daty premiery filmu, a fabuła filmu wciąż się rozwija. Współautor Lindelof nie został jeszcze zgłoszony. Ale nadchodzący film jest pierwszym filmem o Gwiezdnych Wojnach, który trafił do kin od czasu The Rise of Skywalker w 2019 roku.

Star Wars: The Rise of Skywalker był ogromnym sukcesem franczyzy, zarabiając 1 miliard dolarów w globalnej kasie. Studio ostatnio skoncentrowało swoje wysiłki na Disney + serial akcji na żywow tym „Mandalorianin”, „Księga Boby Fetta”, „Obi-Wan Kenobi” i „Andor”.

we wrześniu, Disney Wyciągnął z planu wydań „Rogue Squadron” Patty Jenkins. Film został ogłoszony w 2020 roku, a jego premiera zaplanowana była na grudzień 2023 roku.

Inne projekty filmowe „Gwiezdne wojny” autorstwa Taiki Waititi, Riana Johnsona i Kevina Feige nie zostały jeszcze oficjalnie ogłoszone przez studio ani nie zostały jeszcze ustalone daty premiery.

READ  Jay Leno został wypisany ze szpitala po poparzeniach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.