Reakcja właścicieli kin – Termin

Warner Bros. nie martw się. światło.

Studio wiedziało, że ma dobra w multiwersie DC, który łączy Batmana Bena Afflecka i Michaela Keatona, Wonder Woman Gal Gadot, Generała Zoda Michaela Shannona i nową Supergirl Sashy Calle, i odważnie zaprezentowało film tutaj, na CinemaCon w Las Vegas. dom i mnóstwo okrzyków.

W roku kasowym, który jest już +37% w stosunku do 2,5 miliarda dolarów w 2022 roku, wystawcy już wąchali pieniądze po tym, jak ekran wyblakł. Więcej filarów wsparcia tutaj, aby w 2023 roku osiągnąć 9 miliardów dolarów w kasie w USA.

powiedział o tym szef View Cinema, Tim Richards światłoTo będzie wspaniałe. Wspaniale jest zobaczyć całą planszę Warner Bros., w tym komiksy, horrory i DC. pilnie potrzebuje”.

„To jeden z najlepszych filmów DC, jakie kiedykolwiek nakręcono” — powiedział wystawca w studiu, powtarzając wczesne odczucia szefa DC, Jamesa Gunna, który ogłosił, że wyreżyserowany przez Andy’ego Muschietti tytuł Ezry Millera „prawdopodobnie jeden z największych filmów o superbohaterach, jakie kiedykolwiek powstały”, jedna z powtórek. Ustawienia DC Universe.

Showrunner z Kentucky, Rick Roman, wykrzyknął: „Publiczność to uwielbiała. Myślę, że to było bardzo dobre – dużo humoru. Sentymentalne zakończenie z płaczącymi ludźmi. Uwielbiam sposób, w jaki sprowadzili Batmana, aby wspierał Flasha. Sprytne posunięcie. Film będzie miał nogi, bo ludzie go obejrzą.” Nie raz”.

Jak dotąd największe otwarcie filmu DC Warner Bros. miało miejsce w 2016 roku Batman v Superman: Świt sprawiedliwości W skali globalnej 422,5 mln dolarów, aw kraju 166 mln dolarów. Najbardziej dochodowy film DC wszechczasów należy do filmu DC z 2018 roku Aquaman James Wan z 1,1 miliarda dolarów, a następnie Todd Phillips z oceną R. żartowniś w 2019 roku o wartości 1,07 miliarda dolarów.

Deadline rozmawiał z dyrektorem generalnym AMC, Adamem Aronem, zanim wszyscy usiedliśmy światło Dziś wieczorem w Las Vegas. Jednak szef działu napawał się sukcesem po tym, jak Warner Bros. przedstawił film. Mocno przez dwie godziny dzisiaj.

READ  Ticketmaster przeprasza Taylor Swift i jej fanów za porażkę w sprzedaży

„Jestem podekscytowany całą listą” — powiedział, drażniąc się, że Warner Bros. Discovery, David Zaslav, zamierza produkować 20 kinowych premier rocznie.

Aaron powiedział: „To muzyka dla moich uszu”.

światło Został opóźniony z powodu kryzysu postprodukcyjnego spowodowanego pandemią, ale ostatecznie ujrzał światło dzienne 16 czerwca. W tym czasie, gdy Zaslav przejął stery studia w nowo połączonym Warner Bros Discovery, główna gwiazda filmu, Ezra Miller, trafiła na pierwsze strony gazet dzięki mnóstwu zgłoszonych bójek, a także kradzieży alkoholu w domu sąsiada z Vermont. Przepraszając za swoje zachowanie, Miller spotkał się z nowo koronowanymi prezesami Warner Bros., Michaelem De Lucą i Bamem Abdim, aby również odnieść sukces w studiu. Opcja wysłania tej wartej 200 milionów dolarów produkcji bezpośrednio do serwisu streamingowego studia Max nie była w planach; Zaslav mocno wierzy w dochody kinowe niższego szczebla. DC Bosses Gunn i Peter Safran poinformowali prasę, że Miller dobrze się rozwija w styczniu, a drzwi są nadal otwarte na kontynuację TBD, chociaż nie została ona jeszcze ogłoszona.

Muschietti dzisiaj, podczas wypełnionej prasą prezentacji Warner’s CinemaCon, złożył hołd Millerowi, mówiąc, że są „jednymi z najlepszych aktorów, z jakimi kiedykolwiek pracowałem. Każde narzędzie w zestawie narzędzi… [Miller] Jest niesamowitym komikiem i [has] Wszystkie procedury wymagane w przypadku tak dużej sceny”.

Pomimo porywu Millera, inni filmowcy zwiastowali jego etykę pracy i talent aktorski.

w tiff, Daliland Reżyser Mary Harron powiedziała Deadline, że Miller „wprawił mnie w zdumienie kompletnym występem”. Aktor nalegał nawet, aby w stosownych przypadkach jego kwestie były po francusku.

Aaron powiedział nam wtedy, że Miller jest „jednym z najwspanialszych aktorów, z jakimi kiedykolwiek pracowałem” i ma nadzieję, że otrzymają pomoc, jakiej potrzebuje aktor.

Główny krytyk filmowy Deadline, Pete Hammond, powiedział:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.