Recenzja zawartości gry Horizon Forbidden West w Burning Shores na PS5

Zdjęcie: Push Square

Horizon Forbidden West: Burning Shores spotkało się z bardzo dobrym przyjęciem krytyków – daliśmy mu 8/10 dla początkujących – ale dodatek jest obecnie bombardowany recenzjami Metacritic. Pomimo przyciągnięcia niesamowicie pozytywnych 81 recenzji od recenzentów, ocena użytkowników wynosi obecnie 4,8 i spada, przy znacznie większej liczbie recenzji negatywnych niż pozytywnych.

Niektórzy krytykują rozgrywkę i zawartość rozszerzenia, podczas gdy inni są zdenerwowani brakiem DLC dostępnego na PS4, ale większość skarg wydaje się dotyczyć rozwoju fabuły, który ma miejsce pod koniec DLC. Jeśli chcesz uniknąć spoilerów, zalecamy nie czytać recenzji, ale jeśli jesteś zainteresowany, możesz dowiedzieć się więcej o tym, co się tutaj dzieje.

Oczywiście jest to tylko głośna mniejszość i jest mało prawdopodobne, aby negatywnie utrudniła sukces rozszerzenia, ale wyobrażamy sobie, że ocena użytkowników DLC spadnie jeszcze bardziej w weekend, ponieważ więcej osób ukończy je i podzieli się swoimi opiniami na jego temat. Podejrzewamy, że deweloperzy Guerrilla Games zniechęcą się taką reakcją, ale spodziewamy się, że ten temat zdominuje dyskusję w okresie poprzedzającym nieuchronną premierę Horizon 3.

READ  Apple może wkrótce wprowadzić więcej reklam na Twój iPhone

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.