Respawn wypowiada się na temat fatalnej wydajności gry Jedi: Survivor na PC

Respawn właśnie to zrobił Na zewnątrz Z jednym z tych słynnych obrazów „nasza gra nie działa” z mnóstwem krótkiego tekstu, w tym przypadku o straszliwej wydajności Star Wars: Jedi Survivor na PC, rujnującej oceny Steam dla dobrej gry.

Notatka tutaj nie jest przeprosinami, ale oświadczeniem o „świadomości” problemu i powiedzeniem, że pracują nad naprawieniem gry „jak najszybciej”. Ale ze względu na złożoność problemów może to zająć trochę czasu. Oto oświadczenie w całości:

Zdajemy sobie sprawę, że gra Star Wars Jedi: Survivor nie spełnia naszych standardów w przypadku części naszych graczy na komputery PC, zwłaszcza tych wyposażonych w wysokiej klasy sprzęt lub określone konfiguracje.

Na przykład gracze korzystający z wysokiej klasy wielowątkowych układów zaprojektowanych dla systemu Windows 11 doświadczali problemów w systemie Windows 10 lub wysokiej klasy procesorów graficznych w połączeniu z procesorami o niskiej wydajności również doświadczali nieoczekiwanej utraty klatek. Szybko zajmij się tymi przypadkami.

W oświadczeniu czytamy dalej: „Chociaż nie ma jednego kompleksowego rozwiązania poprawiającego wydajność komputerów PC, zespół pracuje nad poprawkami, które naszym zdaniem poprawią wydajność w różnych konfiguracjach”. Dokładamy wszelkich starań, aby rozwiązać te problemy tak szybko, jak to możliwe, ale każda łatka wymaga gruntownych testów, aby upewnić się, że nie wprowadzamy nowych problemów.Dziękujemy za zrozumienie i przepraszamy wszystkich naszych graczy, którzy doświadczyli tych problemów.

Będziemy nadal monitorować wydajność na wszystkich platformach i podawać termin aktualizacji, gdy tylko będzie ona dostępna.

Pomysł tutaj polega na tym, że w rzeczywistości lepsza Twoja maszyna mogła działać gorzej z aktualną listą błędów. Chociaż wydawało się, że winne były również konfiguracje graczy, wysokiej klasy GPU w połączeniu z kiepskim procesorem, co niektórym osobom zrobiło na złość. Tutaj również nie ma opinii o jakichkolwiek problemach z konsolą, co, owszem, prowadziłoby do lepszej wydajności, ale nadal występuje spadek liczby klatek na sekundę i kilka innych problemów.

READ  Jennifer Hudson osiągnęła status EGOT po zdobyciu nagrody Tony

Ogólne znaczenie tego wszystkiego brzmi: „Jak, u licha, dzieje się to z każdym nowym wydaniem?” W szczególności wydania gier na komputery PC wciąż się uruchamiają, które są na granicy zepsucia i muszą zostać naprawione za pomocą serii łatek, które trwają dni, tygodnie, a nawet miesiące. W tym przypadku wydaje się to bardzo dużym wstydem dla wszystkich stron, ponieważ poza tymi kwestiami Jedi: Survivor jest całkiem niezłe. Ale potem wywołało to kolejną kontrowersję wśród fanów i krytyków, kwestionując wysokie wyniki gry, w którą z trudem można grać na wielu urządzeniach. To odwieczne pytanie, czy przeglądasz błędy w grze, które mogą wkrótce zostać naprawione, czy też przeglądasz zawartość samej gry. Ale obie ścieżki stwarzają problemy.

Nikt nie lubi widzieć tych problemów, ale po stronie konsumentów coraz bardziej frustrujące jest to, że te gry nie są ciągle opóźnione z powodu „polerowania”, to jest po fakcie, Nadal Zaczynając od ogromnych problemów technicznych, szczególnie na PC. Zobaczymy, jak długo potrwa ta poprawka, ale nie mamy tutaj dokładnej osi czasu od Respawn.

Chodź za mną na TwitterzeI youtubeI Facebook I Instagram. Zapisz się do naszego bezpłatnego cotygodniowego biuletynu informacyjnego, Bóg się kręci.

Odbierz moje powieści science fiction Seria Herokiller I Ziemska trylogia.

READ  Antonio Inoki, słynny pionier sztuk walki, zmarł w wieku 79 lat

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.