Rick Scott staje się złoczyńcą w sprawie Mitcha McConnella

Senator USA Rick Scott Pięta zamachu stanu przeciwko przywództwu republikańskiemu nasiliła się jeszcze bardziej, gdy pojawił się w piątek artykuł opiniotwórczy Dziennik Wall Street.

– Popełniłeś herezję w Waszyngtonie – powiedział głośno Scott, ponownie promując swój kontrowersyjny 11-punktowy plan:Uratuj Amerykę„Kto już został upomniany przez przywódcę mniejszości Mitch McConnell w tym tygodniu.

Scott podwoił swoją pozycję w opinii w prowokacyjny sposób.

Jeśli nie mamy większego planu niż przyspieszona droga do socjalizmu, nie zasługujemy na osądzanie. Większość republikanów w Kongresie zgadza się z tym, ale wielu żyje w strachu przed powiedzeniem prawdy w Waszyngtonie. Jeśli to zrobisz, Demokraci zaatakują cię i użyją przeciwko tobie. Mówią nam więc, że najlepiej trzymać głowę nisko, głosować zgodnie z zaleceniami i zachować spokój” – podkreślił Scott.

Ale Amerykanie nigdy nie mieli więcej informacji niż dzisiaj. Żądają prawdy i zasługują na nią, a nadszedł czas, aby im ją dać”.

Scott zasugerował, że przywódcy republikanów nie mogli poradzić sobie z jego prawdą: „Wyszedłem i złożyłem oświadczenie, które wpędziło mnie w kłopoty. Powiedziałem, że wszyscy Amerykanie potrzebują jakiegoś wyglądu w grze. Nawet jeśli to tylko kilka dolarów, każdy musi wiesz, co to znaczy płacić podatki. Trafiłeś w sedno.

Wśród tych, którzy muszą zostać opodatkowani, są, według Scotta w Wall Street Journal: „Wyzyskiwacze, którzy nadużywają systemu opieki społecznej”.

Scott, który zakończył tydzień strzałem na czele liderów GOP, trafnie przewiduje, że ten dramat jeszcze się nie skończył.

„Będzie więcej ataków na mnie i ten plan ze strony moich waszyngtońskich pracodawców, którzy osobiście czerpią zyski, niszcząc ten kraj” – napisał Scott.

Dopiero okaże się, czy McConnell zostanie zachwycony ostatnim ciosem Scotta, biorąc pod uwagę, jak całkowicie odrzucił propozycję senatora na początku tego tygodnia.

„Jeśli będziemy mieli tyle szczęścia, że ​​w przyszłym roku uzyskamy większość, będę liderem większości” – powiedział McConnell. „Zdecyduję w porozumieniu z moimi członkami, co ułożę na podłodze”.

READ  Nowe zdjęcia satelitarne pokazują zniszczenie całych kompleksów mieszkalnych w centrum Mariupola

„Teraz powiem ci, co nie będzie częścią naszego planu”, kontynuował McConnell, przedstawiając dwa kluczowe elementy planu. „Nie będziemy mieli w naszym agendzie ustawy, która podnosi podatki na połowę Amerykanów i eliminuje ubezpieczenia społeczne i opiekę medyczną za pięć lat. Nie będzie to część agendy republikańskiej większości w Senacie”.

Scott od tego czasu nadal intensywnie promował plan, chociaż nie skupiał się wyłącznie na swoich propozycjach dotyczących podatków i rozwiązania umowy. Podczas uderzenia na prawo od centrum Pokaż Charliego KirkaScott znalazł czas, aby wyjaśnić, jak „uratował Amerykę” przed transpłciowymi sportowcami, gdy rozmowa zeszła na heteroseksualność.Seks, życie i naukafala z podium.

„Podążasz za pływakami, pływakami płci męskiej (uczestniczącymi w) kobiecych sportach” – powiedział Scott. „To nieprawda. Nie powinieneś pozwalać mężczyznom na uprawianie kobiecych sportów”.

„Pomyśl o wszystkich kobietach, które pracowały nad swoimi tyłkami, próbując upewnić się, że sport kobiet jest finansowany przez uniwersytety i tym podobne” – dodał Scott. „Teraz mężczyźni decydują… chcą uprawiać sport dla kobiet. To jest złe. Nie możemy do tego dopuścić. „


Wyświetlenia po:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.