Riley Keough, Priscilla Presley „Nie mów”: źródło

Wiadomości o celebrytach

Ekskluzywny

25 lutego 2023 | 10:18


Riley Keough wyglądała olśniewająco, gdy w czwartek wieczorem pojawiła się na czerwonym dywanie podczas premiery jej bardzo oczekiwanego nowego programu „Daisy Jones & the Six” w Los Angeles.

Fani przebojowej powieści Taylora Jenkinsa Reeda z niecierpliwością czekają na ekranową wersję z wnuczką Elvisa Presleya w roli głównej, która zadebiutuje na Amazon Prime 3 marca.

Gdzie indziej Keough, lat 33, była na wielkiej trasie promocyjnej, ale wciąż była wstrząśnięta nagłą śmiercią swojej matki, Lisy Marie Presley, lat 54, zaledwie sześć tygodni wcześniej z powodu zatrzymania akcji serca. Aktorka była tak przejęta pogrzebem matki, że jej mąż, Ben Smith-Petersen, przeczytał jej pochwałę, w której ogłosiła niespodziewane przyjście na świat ich córeczki, Tupelo.

Jej występ na londyńskiej premierze „Daisy” 16 lutego został odwołany, a inne wycieczki prasowe zostały starannie zorganizowane, a reporterzy powiedzieli Keough, że nie będzie odpowiadać na pytania dotyczące jej matki — ani jej babci, Priscilli Presley.

Podczas gdy Riley Keough powinna spędzać czas promując Daisy Jones and the Six, śmierć jej matki, Lisy Marie Presley, postawiła ją na minusie.
Lisa O’Connor/Shutterstock

W szokującym posunięciu, kilka dni po śmierci Lisy Marie, Priscilla złożyła petycję w Los Angeles, kwestionując „ważność i ważność” poprawki z 2016 r. do trustu i majątku Lisy Marie. W poprawce wymieniono Keogh jako kontrolera funduszu, który obejmuje Graceland, błyszczącą rezydencję turystyczną w Memphis ojca Lisy Marie, Elvisa Presleya, oraz 15% własności majątku legendarnego zmarłego piosenkarza.

Wśród doniesień, że Keough znalazł ją teraz w sprzeczności, wieloletnia przyjaciółka Lisa Marie potwierdziła Page Six: „Riley i Priscilla nie rozmawiają. Ich związek się zmienia, to prawda… To bardzo smutne. Właśnie wtedy Riley będzie naprawdę potrzebować jej babcia.”

Chociaż oboje byli blisko, przyjaciółka powiedziała: „Riley widzi nową stronę swojej babci”.

Keough, wnuczka Elvisa Presleya, olśniła premierę swojego nowego programu „Daisy & The Six” w Los Angeles sześć tygodni po śmierci matki.
Magia filmu
Lisa Marie Presley (po prawej, z Keough i Priscillą Presley) była wielką zwolenniczką filmu „Elvis” z Austinem Butlerem (w środku po prawej) w roli głównej.
Erica Charbonneau/Shutterstock

Źródło Graceland powiedziało, że Keough nie chciał, żeby tak było.

READ  Podsumowanie Young Sheldon: Sezon 5, Odcinek 21 - George opuszcza Mary

„Riley nie szuka wojny. Zawsze była w dobrych stosunkach ze swoją babcią. Lisa miała problemy z mamą, ale… nie spóźniła się. [her kids] wewnątrz [their] Kwestie osobiste.”

Strona szósta została poinformowana, że ​​Keough ma za sobą spory zespół prawników, ale jeden z ekspertów prawnych powiedział, że aktorka nie musi składać niczego w odwecie na Priscillę aż do zaledwie kilku dni przed jej rozprawą sądową 13 kwietnia w Los Angeles.

Keough i jej mąż, Ben Smith Petersen, biznesmen, ujawnili narodziny swojej córki podczas pochwały na pogrzebie Lisy Marie.
Lisa O’Connor/Shutterstock

Przedstawiciele Keough i Priscilla nie byli dostępni do komentowania.

Wszelkie prawne manewry z pewnością odciągną uwagę od „Daisy”, w której Keough gra u boku Brit Sama Claflina wokalistę fikcyjnego zespołu z lat 70. w stylu Steviego Nicksa.

Mówiąc do Rozrywka dziś wieczoremKeough nie mówiła o swojej matce ani babci, chociaż przyznała, że ​​skorzystała z muzycznego dziedzictwa swojej rodziny podczas miesięcy prób do zespołu, mówiąc: „Nie wiem, czy dziedzictwo mojego dziadka trwa… naprawdę zabawne doświadczenie dla mnie. . .

Kyo ze swoją młodą córką Tupelo.
tło

Dodała: „Słucham muzyki, a cała moja rodzina to muzycy, dużo podróżowałam po tym świecie, byłam w trasie i tak dalej”. „Ale nigdy sam tego nie robiłem. Dla mnie chodziło bardziej o mój osobisty związek z graniem muzyki i to było zabawne.”

W tym tygodniu zamieściła w mediach społecznościowych zdjęcia wyglądu jej wywiadu; W jednym widać Wytatuowała imię swojego zmarłego brata Benjamina. Lisa Marie już wymieniła go i Keougha jako współopiekunów spadkobiercy, zanim 27-latek odebrał sobie życie w lipcu 2020 roku.

Przedstawiciele Lisy Marie potwierdzili, że majątek Elvisa jest teraz w rękach jej trzech córek, w tym 14-letnich bliźniaków Finley i Harper, których ojcem jest czwarty mąż Lisy Marie, Michael Lockwood.

Przed wywiadami prasowymi „Daisy Jones” Keough zamieściła zdjęcia swojego wyglądu w mediach społecznościowych.
Riley Keough / Instagram

Fani Elvisa bombardowali jej Instagram, błagając, by „zaopiekowała się” Graceland.

Jeden napisał nawet: „Nie pozwól, aby twoja babcia wygrała. Postępuj zgodnie z życzeniami swojej mamy”, podczas gdy inny skomentował: „Jesteś prawowitym właścicielem Graceland Riley, nigdy nie przestawaj walczyć o to, co twoje. Twoja mama i dziadek chcą, aby Graceland było twoje. ”.

READ  Spinoff „WandaVision” „Agatha: Coven of Chaos” obsadził Aubrey Plaza

Lisa Marie wcześniej wyznaczyła 77-letnią Priscillę i byłego menedżera biznesowego Barry’ego Siegela na współopiekunów w 2010 r. – ale poprawka z 2016 r. powierzyła zaufanie w ręce jej dzieci.

Riley Keough występuje jako Stevie Nicks w swoim nowym programie Amazon o fikcyjnym zespole z lat 70., obok Sama Claflina.
Nowy program Amazon Prime „Daisy & The Six” rozpocznie się 3 marca.

„W gruncie rzeczy nie powinno być konfliktów w rodzinie o zaufanie, które zawsze miało trafić do Rileya i Benjamina” – powiedziało źródło Graceland. „Lisa miała przeżyć swoją matkę”.

Jak Przyjaciele już powiedzieli na stronie szóstej, Lisa Marie byłaby „wściekła” W zależności od sytuacji. Joel Weinshanker, partner zarządzający w Elvis Presley Enterprises, powiedział SiriusXM’s Elvis Radio, że Lisa Marie była „bardzo pewna”, że jej majątek powinien zostać pozostawiony jej dzieciom, dodając: „[It] Zawsze byli Riley i Ben.

„Nigdy nie przyszło jej do głowy, że to oni będą sędziami, że spojrzą na to dokładnie tak samo jak ja… mimo że Riley jest gwiazdą filmową”. [and] Wielokrotnie nagradzana menedżerka, zawsze była zainteresowana i zawsze wiedziała, że ​​pewnego dnia będzie nią zarządzać [things]. „

Źródła podają, że relacje Riley Keough z jej babcią, Priscillą Presley, „zmieniły się” w następstwie działań prawnych Presleya dotyczących majątku Lisy Marie Presley.
Obrazy Getty’ego

Źródło Graceland powiedział Page Six: „Dlaczego Priscilla czuje, że najlepiej nadaje się do kierowania sprawami? Dlaczego czuje, że powinna przejąć kontrolę?”

W międzyczasie Priscilla wyjaśniła, że ​​uważa to za konieczne, mówiąc: „Proszę, zignoruj„ hałas ”. Ponieważ zawsze byłam przy spuściźnie Elvisa, naszej rodzinie i fanach, będę nadal wytyczać ścieżkę naprzód z szacunek, uczciwość, godność, uczciwość i miłość”.

Keough spędziła większość 2022 roku w towarzystwie swojej matki i babci, promując film „Elvis” u boku aktora Austina Butlera, który gra króla, i reżysera Baza Luhrmanna.

Keough miała na sobie bluzę Graceland podczas pobytu w Calabasas w Kalifornii ze swoim mężem Petersonem w tym miesiącu.
Vasquez/Backgrade

Ostatni ważny publiczny występ Lisy Marie miał miejsce na Złotych Globach, zaledwie cztery dni przed śmiercią, z Priscillą. Ale, jak wcześniej informował Page Six, nie chcieli usiąść razem, ponieważ ich związek był tak napięty.

Jednak po zdobyciu przez Butlera Oscara dla najlepszego aktora 12 marca po zdobyciu Złotych Globów i nagród BAFTA, Priscilla ma pojawić się na ceremonii wręczenia nagród. „Lisa naprawdę nie mogła się doczekać Oscarów” – powiedziała przyjaciółka. Lisa Marie napisała w sieci w maju zeszłego roku: „Jeśli on nie dostanie za to Oscara, to zjem własne stopy, haha”.

READ  „CODA” zdobywa nagrodę Producers Guild, torując drogę do najlepszego obrazu

Ale jeśli chodzi o to, czy Keough weźmie udział, źródło w Graceland powiedziało: „To mało prawdopodobne”.
Załaduj więcej…

https://pagesix.com/2023/02/25/riley-keough-priscilla-presley-not-speaking-source/?utm_source=url_sitebuttons&utm_medium=site%20buttons&utm_campaign=site%20buttons

Skopiuj udostępniony adres URL

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.