Robinhood, Chewy, RH, Lululemon i nie tylko

Vlad Tenev, dyrektor generalny i współzałożyciel Robinhood Markets, Inc. , na ekranie podczas IPO jego firmy w witrynie Nasdaq na Times Square w Nowym Jorku, USA, 29 lipca 2021 r.

Brendan McDermid | Reuters

Sprawdź, które firmy trafiają na pierwsze strony gazet w handlu w południe.

Robinhood – Akcje aplikacji do handlu akcjami spadły po tym o 5,8% w trakcie handlu w południe Morgan Stanley zaczął relacjonować firmę Z jednakową wagą. Firma z Wall Street powiedziała, że ​​Robinhood może uczynić Charlesa Schwaba młodszą populacją, ponieważ ma silny wpływ na milenialsów i pokolenie Z. Jednak Robinhood będzie musiał rozszerzyć swoją ofertę produktów, jeśli ma zachować swoją atrakcyjność, powiedział analityk.

Lululemon Akcje wzrosły o ponad 11% po tym, jak firma ogłosiła program skupu akcji o wartości 1 miliarda dolarów. Firma produkująca odzież sportową odnotowała lepsze niż oczekiwano zyski na akcję, ale firma nie spełniła szacunków przychodów Wall Street. Lululemon opublikowała również swoje prognozy na pierwszy kwartał i cały rok powyżej uzgodnionej prognozy Refinitiv.

Biotechnologia Akcje BioNTech wzrosły o 5,5% po tym, jak producent leków poinformował o wyższych niż oczekiwano przychodach i zyskach za kwartał i powtórzył swoje poprzednie prognozy dotyczące przychodów ze szczepionek na ten rok.

pięć poniżej Akcje dyskonta spadły w południe o 4,7% po słabym raporcie zysków. Pięć firm poniżej zgłosiło sprzedaż w tym samym sklepie na poziomie 3,4%, poniżej szacunków 3,6%. Według Refinitiv zarobki przekroczyły oczekiwania o jeden cent, ale przychody nie przekroczyły szacunków.

r – Akcje detalisty z branży wyposażenia wnętrz spadły o ponad 12% po tym, jak firma odnotowała spadek przychodów w ostatnim kwartale. RH przyniosła 902,7 miliona dolarów, w porównaniu do szacunków 931,8 miliona dolarów. Zapowiedział również podział akcji trzy do jednego, który odbędzie się na wiosnę.

READ  Rivian utrzymuje wytyczne dotyczące produkcji na 2022 rok. Zapasy wciąż się zmniejszają.

gumowaty Akcje Chewy spadły w środę o ponad 14% po raporcie za czwarty kwartał, który przekroczył oczekiwania. Skupiona na zwierzętach firma zajmująca się handlem elektronicznym odnotowała stratę w wysokości 15 centów na akcję przy przychodach w wysokości 2,39 miliarda dolarów. Analitycy ankietowani przez Refinitiv spodziewali się utraty 8 centów na akcję przy przychodach 2,42 miliarda dolarów. Prognozy Chewy dotyczące przyszłych przychodów również nie zawierały szacunków.

Tkacz – Akcje firmy zajmującej się dekoracją wnętrz i meblami spadły o ponad 5%, ponieważ Loop Capital obniżył akcje z „trzymaj” do „sprzedaj”. Loop wskazał również, że spodziewa się negatywnego wpływu zacieśnienia przez Fed i zakończenia stymulacji z pandemii.

osoba – Akcje Pearsona spadły o 6% po wiadomości, że firma private equity Apollo nie może dojść do porozumienia z wydawcą edukacyjnym w sprawie potencjalnej oferty przejęcia. Apollo wskazał również, że nie planuje składania oferty na firmę.

Zapasy ropy – Zapasy ropy wzrosły w środę wraz ze wzrostem cen ropy naftowej, które spadły w ostatnich tygodniach. ConocoPhillipsA zachodnia ropa naftowa A Philips 66 0,5% zysku, odpowiednio około 1% i 3,2%

Świeże zwierzak Akcje Freshpet zyskały 5,4% po Goldman Sachs Ulepsz akcje, aby kupować od neutralnych Ponieważ zapotrzebowanie na świeżą karmę dla zwierząt domowych stale rośnie. Bank podniósł cenę docelową spółki do 136 USD za akcję z 1111 USD.

Rivian Akcje producenta samochodów wzrosły w ciągu dnia o 2%. W środę analitycy RBC powtórzyli swoją wyższą ocenę po wyrażeniu przekonania, że ​​nachylenie produkcji Rivian poprawia się. Od początku roku kurs spółki wahał się o blisko 47%.

Firma Procter & Gamble – Po tym czasie akcje Procter & Gamble spadły o ponad 1% JPMorgan obniżył ocenę firmy neutralny wobec przewagi w obliczu presji inflacyjnej. Bank przypisał obniżeniu ratingu kredytowego wyższe koszty i problemy na rynku walutowym.

READ  Właściciele domów w Nowym Jorku mieszkają w swoich domach średnio 8,1 roku

– Do raportu przyczynili się Maggie Fitzgerald z CNBC, Jesse Pound, Hannah Miu, Tanaya Machel i Sarah Main.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.