Ryan Coogler nosi wzruszający hołd dla Chadwicka Bosemana w filmie Wakanda Forever

Reżyser pojawił się na czerwonym dywanie w Hollywood w środowy wieczór, ubrany w łańcuszek z naszyjnikiem przedstawiający Bosmana, który zmarł po walce z rakiem jelita grubego w 2020 roku w wieku 43 lat.

„To był naszyjnik, który zrobiłem, kiedy przygotowywaliśmy się do rozpoczęcia zdjęć, ponieważ chciałem mieć go blisko siebie” Powiedzieć „Good Morning America” na premierze.

Wizerunek Bosemana na naszyjniku Coogler wydaje się składać hołd aktorowi z końca 2018 roku Magazyn czasu zasięg. Ten numer został trafnie zatytułowany „A Hero Rises” na cześć roli Bosemana jako superbohatera w pierwszej „Czarnej Pantery”, która zadebiutowała w tym roku Rekordowy sukces.

Coogler opowiedział o swoim trudnym procesie żałoby i decyzji, czy po śmierci Bosemana nakręcić kolejny film o Czarnej Panterze.

„Nie wiedziałem, czy mogę zrobić kolejny okres filmowy, [let alone] Kolejny film o Czarnych Panterach, bo tak bardzo boli.” „Pomyślałem: „Człowieku, jak mogę otworzyć się na takie uczucie?”.

Coogler wyjaśnił następnie, że po zastanowieniu się nad swoimi ostatnimi rozmowami z Bosmanem zdał sobie sprawę, że „ma sens, aby iść dalej”.

Black Panther: Wakanda Forever trafi do kin 11 listopada.

READ  Wyniki WWE SmackDown (12/30) - Roman Reigns i Sami Zayn vs. John Cena, Kevin Owens, nowy mistrz kobiet, Drew McIntyre powracają

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.