Samsung Galaxy S22 otrzymuje aktualizację One UI 5.0 Beta 5 z poprawkami błędów

dwa miesiące temu, Samsung wydał aktualizację beta One UI 5.0 do Galaxy S22 po raz pierwszy. Od tego czasu wystartowała południowokoreańska firma Trzy kolejne aktualizacje beta z dodatkami funkcji i poprawkami błędów. Wczoraj to zgłosiliśmy Samsung może wydać piątą i ostateczną wersję beta aktualizacji One UI 5.0 W przypadku serii Galaxy S22 firma właśnie to zrobiła.

Piąta aktualizacja beta dla One UI 5.0 została wydana dla Galaktyka S22A Galaxy S22 +A Galaxy S22 Ultra W Chinach. Nowa aktualizacja kończy się wraz z wersją oprogramowania ZVJA Rozmiar pobierania to 471,16 MB (dla Galaxy S22 Ultra).

Aktualizacja beta Galaxy S22 One UI 5.0 usuwa połączenie tekstowe Bixby i naprawia kilka błędów

Oficjalny dziennik zmian Samsung Firma twierdzi, że naprawiła kilka błędów, w tym jeden, który wymusił wyłączenie wtyczki Galaxy Watch, spowodował awarię autofokusa aparatu i słabą jakość obrazu oraz zrestartował telefon.

Nowe oprogramowanie rozwiązuje również problem, który uniemożliwiał użytkownikom dodawanie odcisków palców. Niektórzy ludzie skarżyli się również na brak dźwięku odblokowania telefonu, Samsung naprawił ten problem w najnowszej aktualizacji. Inne problemy obejmowały głośność nawet po zmniejszeniu głośności połączenia, nieukończenie tapety, opcję zamknięcia wszystkich brakujących menu wielozadaniowości i wymuszenie zamknięcia aplikacji podczas edycji zdjęć. Te problemy zostały rozwiązane.

Samsung powiedział, że usunął plik Połączenie tekstowe Bixby Funkcja z nowej aktualizacji beta One UI 5.0. Funkcja połączenia tekstowego Bixby, która była ogłoszony w zeszłym tygodniuużywa AI Konwertuje dźwięk (w trakcie rozmowy) na tekst i wyświetla go na ekranie. Użytkownicy mogą następnie wpisać tekst jako odpowiedź dla dzwoniącego i Bixby Spowoduje to konwersję tekstu na dźwięk i przekazanie go osobie po drugiej stronie połączenia. W ten sposób użytkownik nie musi mówić ani słuchać, aby wchodzić w interakcję z połączeniem głosowym.

READ  Gry PlayStation Plus ujawnione w maju 2023 r

Raporty również twierdzą Że nowa wersja beta programu Jeden interfejs użytkownika 5.0 Zapewnia płynniejsze animacje. Najwyraźniej zmniejszono spadki klatek, a animacja jest podobna do Galaxy Z Klapka 4 Kierownictwo Jeden interfejs użytkownika 4.1.1.

One UI 5.0 Beta 5 może być ostatnią aktualizacją beta przed stabilną wersją One UI 5.0

Może to być ostatnia wersja beta One UI 5.0, która może zostać wydana na innych rynkach, w tym w Niemczech, Indiach, Wielkiej Brytanii i Stanach Zjednoczonych, w ciągu najbliższych kilku dni. Samsung powiedział, że wyda stabilną wersję Androida 13One UI 5.0 bazuje na serii Galaxy S22 przed końcem tego miesiąca.

Zdjęcie Galaxy S22

SAMSUNGGalaktyka S22

Zdjęcie + Galaxy S22

SAMSUNGGalaxy S22 +

Zdjęcie Galaxy S22 Ultra

SAMSUNGGalaxy S22 Ultra

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.