Samsung rozpoczyna sprzedaż Androida 12L po sześciu miesiącach oczekiwania

Google może już przeniósł się do Androida 13Jednak największy producent Androida, Samsung, dopiero teraz zaczyna aktualizować urządzenia do Androida 12L. Android 12L został wydany w marcu, więc czas aktualizacji Samsunga wynosi około sześciu miesięcy.

Wczoraj firma ogłosić Android 12L dla Galaxy Z Fold 3 i Z Flip 3, które pojawiły się wraz z Androidem 11 w zeszłym roku. Tuż przed weekendem Samsung ogłosić Android 12L dla swojego flagowego tabletu również z Galaxy Tab S8 Pierwsza seria jest dostępna do aktualizacji.

Oba urządzenia są świetnymi kandydatami do Androida 12L, ponieważ ta wersja została głównie skupiony Na urządzeniach z dużymi ekranami i składanymi. Funkcja tytułowa to dolny pasek zadań, który wyświetla ikony z ostatnich aplikacji, umożliwiając łatwe przełączanie się między nimi. Dostępne są nowe funkcje podzielonego ekranu, takie jak możliwość jednoczesnego wyświetlania trzech aplikacji, a także możesz łatwo włączyć podzielony ekran, przeciągając aplikację z paska zadań. Dostępny jest również nowy dzielony panel powiadomień.

Nie ma słowa o aktualizacji Androida 12L dla flagowego smartfona Samsunga, Galaxy S22. S22 właśnie dostałem aktualizacja Co zaszokowało numer wersji skórki Samsunga z tymi samymi wielkoekranowymi urządzeniami z Androidem 12L, więc istnieje duża szansa, że ​​12L nigdy nie dotrze do standardowych smartfonów Samsunga.

Wprowadzenie Androida 12L było nową strategią dla Google, która wydaje się działać. Wydania zwykle pojawiają się pod koniec roku na telefonach Pixel, a reszta ekosystemu Androida powoli zaczyna się rozwijać w następnym roku kalendarzowym. W systemie Android 12L firma Google podzieliła swój rok rozwoju Androida na dwie części, z wydaniem 12L w marcu i mniejszym wydaniem Androida 13 w sierpniu.

napisaliśmy w samą poręKorzystanie z funkcji Rush the 12L poza domem daje Samsungowi i Lenovo zwykłe sześć miesięcy na przygotowanie nowej wersji Androida na czas świąt. Wygląda na to, że dokładnie tak się stało, gdy Samsung wydał w sierpniu Z Flip 4 i Z Fold 4, które otrzymały funkcję Androida 12L, a te aktualizacje nadejdą na czas na koniec roku. Jeśli nie możesz przyspieszyć aktualizacji ekosystemu Androida, przecięcie na pół i wstępne wydanie kodu wydaje się realną strategią, aby szybciej wprowadzić kluczowe funkcje na rynek.

Wyświetl obraz z Samsung

READ  Rozszerzone i ulepszone GTA 5 oferuje opcje 4K, ray tracingu i 60 klatek na sekundę

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.