Serial Dune HBO Max stracił reżysera i jedną z czołowych aktorek

Czas dostawy Donosi, że aktorka Shirley Henderson, jedna z Wydma: Siostry główne aktorki i reżyser Johan Rink, który miał wyreżyserować pierwsze dwa odcinki, zdecydowali się zrezygnować. Wydma: Siostry Spektakl wchodzi również w dłuższą przerwę w produkcji. W oświadczeniu do Czas dostawyPotwierdził to rzecznik HBO Max SiostryPrzerwa w pracy została już zaplanowana, zanim dwóch głównych bohaterów serialu zdecydowało się rozstać z projektem i że „w produkcji wprowadza się pewne kreatywne zmiany, aby stworzyć jak najlepszy serial i pozostać wiernym źródłu materiał.”

„Johann Rink zakończył pracę nad serialem i zatrudniony zostanie nowy reżyser; za obopólną zgodą Johan zajmie się innymi projektami” – czytamy na taśmie.

Pierwotnie Henderson miał wcielić się w postać Toli Harkonnen, jednego z członków-założycieli The WydmaZakon Bene Gesserit, który wywodził się z innej, starszej, tajnej grupy kobiet pracujących w ukryciu. Podobno rola Toli zostanie ponownie obsadzona, a zespół obecnej showrunnerki Alison Schapker może mieć czas na sfinalizowanie większej liczby scenariuszy do serialu. Ale patrząc z zewnątrz, to jest uczucie Wydma: Siostry Może być w strzępach.

READ  „Weird Al” wspomina Warner Bros. Odrzucił prośbę o parodię Harry'ego Pottera

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.