Shawn Mendes opowiada o zerwaniu z Camilą Cabello: „Właściwie jestem sam i nienawidzę tego”

Shawn Mendes otworzył się na temat swoich zmagań po rozstaniu z Camili Cabello zeszłej jesieni.

23-letni kanadyjski piosenkarz i autor tekstów zamieścił w piątek na Instagramie klip, w którym opowiada o swoich uczuciach po zakończeniu dwuletniego lub dłuższego związku.

Wiele rzeczy, które również są dla mnie rezonujące w tekście, jak, cholera, wiesz, nie zdajesz sobie sprawy, że kiedy jesteś zakochany, zrywasz z kimś, jak myślenie, że to właściwa rzecz do zrobienia, nie zdajesz sobie sprawy z tych wszystkich rzeczy, które przyjdą dalej” – powiedział Mendes.

Najnowsze: Shawn Mendes, lat 23, otworzył się na temat swoich zmagań po rozstaniu z 25-letnią Camili Cabello, jesienią ubiegłego roku w nowym klipie na Instagramie opublikowanym w piątek

Wokalista potworów kontynuował: „Na przykład, do kogo mam zadzwonić, kiedy jestem pod wrażeniem, w ataku paniki? Do kogo mam zadzwonić, gdy kocham, na krawędzi?

„Myślę, że to jest fakt, że trochę mnie uderzył – to jest jak:„ Och, jestem teraz sam. „Teraz w końcu czuję, jakbym był sam i nienawidzę tego. To moja rzeczywistość, wiesz?”

Wtajemniczony blisko Capello, 25, powiedział mi! Aktualności W listopadzie zeszłego roku to Mendes „rozpoczął rozmowę” o zerwaniu z Capello, który był „bardzo zdenerwowany rozłamem”, ale „zgadzał się” z Mendesem, że nadszedł czas.

„Związek był stary i zrelaksowany, a oni zdecydowali, że lepiej będzie, jeśli będą przyjaciółmi” – powiedział informator.

Kanadyjski piosenkarz i autor tekstów trafił na portal społecznościowy z klipem otwierającym o swoich uczuciach po zakończeniu dwuletniego lub dłuższego związku.

Kanadyjski piosenkarz i autor tekstów trafił na portal społecznościowy z klipem otwierającym o swoich uczuciach po zakończeniu dwuletniego lub dłuższego związku.

Powiedział o separacji,

Powiedział o rozstaniu: „Lubisz myśleć, że to właściwa rzecz, nie zdajesz sobie sprawy z tego wszystkiego, co następuje po nim”

W grudniu zeszłego roku Mendes wydał piosenkę zatytułowaną You’ll Be Alright, która zdaniem niektórych fanów może być związana z rozstaniem. Tekst piosenki to: „Nie musimy tu zostawać / I tak będę cię kochać / Będzie dobrze”.

READ  Aubrey Plaza przypomina korzenie strony NBC w monologu „SNL” z niespodziankami od Joe Bidena i Amy Poehler – Deadline

Artysta Summer of Love przeniósł się później na Instagram ze słowami wdzięczności dla fanów za wsparcie dla piosenki.

„Mam nadzieję, że to dlatego, że w piosence jest trochę prawdy i jest w niej szczerość” – powiedział Mendes. „Jestem tak dumny z tej piosenki i tak wdzięczny, że łączycie się z nią, i tak wdzięczny, że… ludziom się to podoba”.

Cabello wydał w zeszłym miesiącu singiel Bam Bam we współpracy z Edem Sheeranem. Niektórzy fani spekulują, że piosenka była jej artystyczną odpowiedzią na rozstanie, ponieważ słowa zawierały: „Na początku byliśmy dziećmi, myślę, że teraz jesteśmy dorośli” i „Powiedziałeś, że nienawidzisz oceanu, ale obecnie surfujesz”. „”

Powiedział w części emocjonalnej,

W emocjonalnym klipie powiedział: „Myślę, że to prawda, która mnie zszokowała – to tak:„ Och, jestem teraz sam ”.

W grudniu zeszłego roku Mendes wydał piosenkę zatytułowaną You'll Be Alright, która według niektórych fanów może być związana z rozstaniem

W grudniu zeszłego roku Mendes wydał piosenkę zatytułowaną You’ll Be Alright, która według niektórych fanów może być związana z rozstaniem

Była para została schwytana podczas wspólnego występu w Nowym Jorku we wrześniu ubiegłego roku

Była para została schwytana podczas wspólnego występu w Nowym Jorku we wrześniu ubiegłego roku

Mendes powiedział wcześniej w swoim występie w 2020 roku Dzisiejszy program z Jimmy’m Fallonem – rozmawiając o przejażdżce łodzią z Capello i jej przyjaciółmi – że jego „największym lękiem jest głęboka woda”.

Po ogłoszeniu rozłamu w listopadzie wokalista zamieścił zdjęcia, na których przeglądał Instagram.

Cabello dała jasno do zrozumienia na początku tego miesiąca, że ​​nie ma urazy do Mendesa podczas rozmowy z Zane Lowe Muzyka Apple 1.

„Kocham Seana i czuję, że dosłownie nie ma dla niego nic poza miłością” – powiedziała. A ta piosenka to głównie: „Ok, jak mam zrobić piosenkę, która pokazuje cykle miłości i życia i daje ludziom…” Cokolwiek dzieje się w twoim życiu… Mam nadzieję, że to sprawi, że będziesz jak: „ Tak jest teraz, ale zawsze tak jest. „Weź szalone zakręty”.

READ  Trzy znaki zodiaku z najlepszymi horoskopami od czwartku 2 czerwca 2022 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.