Shohei Ohtani mówi, że miał „dobry” rok; Anioły nie czują się dobrze

Tokio – japońska dwukierunkowa gwiazda Shuhei Ohtani Wrócił do domu we wtorek i skrytykował Los Angeles Angels, które ponownie opuściły mecze baseballowe Major League.

W wywiadzie na tokijskim lotnisku Haneda powiedział, że to „dobry sezon dla mnie osobiście”. Ale nie jest dobre dla aniołów.

Brak silnego poparcia dla byłego AL MVP Ohtani i Mike PstrągAnioły poniosły siódmą z rzędu stratę sezonu i opuściły play-offy ósmy rok z rzędu.

„Muszę powiedzieć, że szczególnie w sierpniu i wrześniu było to dłuższe niż w zeszłym roku” – powiedział Ohtani, mówiąc po japońsku. – Nie byliśmy w stanie rozegrać tylu dobrych meczów, ile byśmy chcieli – w tym 14 porażek z rzędu. Więc mam raczej negatywne wrażenie na temat tego sezonu.

Anioły zakończyły 73-89 i były 33 mecze za Houston Astros w MLS Western League.

The Angels ostatnio grali w play-offs w 2014 roku. Ohtani dołączył w 2018 roku, pozostawiając jedną z największych gwiazd baseballu na uboczu na największej scenie gry.

Ohtani miał 15-9 z ERA 2,33 jako miotaczem. Jako trafienie 34-house, miał 95 RBI i uderzył .273.

Zapytano go o możliwość ponownego zostania najlepszym graczem w MLS.

„Po prostu cieszę się, że jestem kandydatem” – powiedział.

Ohtani otrzymał już szereg nagród. AL MVP był w zeszłym roku. W zeszłym sezonie został również nagrodzony specjalną nagrodą – Nagrodą Komisarza za osiągnięcia historyczne – przez komisarza Roba Manfreda w uznaniu za grę dwukierunkową.

Ohtani już uzgodnił z Aniołami umowę o wartości 30 milionów dolarów na sezon 2023, jego ostatni rok przed wolną agencją. Aniołowie powiedzieli, że chcą go zatrzymać.

Był otwarty na grę z Japonią na przyszłorocznym World Baseball Classic, który odbywa się przed sezonem MLB.

– Kilku graczy Premier League ze Stanów Zjednoczonych i Ameryki Łacińskiej ogłosiło swój udział – powiedział Ohtani. „Udział w tym turnieju jest dla mnie bardzo atrakcyjny. Mam takie uczucie.”

READ  „Możemy ich powalić, osobiście myślę, z góry”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.