Sofia Richie poślubia Elliota Gringa we Francji: zobacz suknię ślubną!

Warkocz weselne dzwony, ponieważ Sofia Richie zawiązała węzeł!

Według wielu doniesień, 24-letnia modelka i najmłodsza córka Lionela Richiego poślubiła swojego narzeczonego Elliotta Groinga, brytyjskiego dyrektora, na wystawnym weselu w sobotę w Hotel du Cap-Eden-Roc w Antibes we Francji. magazynu Vogue Poinformowała, że ​​kilka tygodni przed ślubem odwiedziła salony Chanel Haute Couture w Paryżu ze swoją teściową, panią Caroline Groing, i jej bliską przyjaciółką Ali Miller, aby dopasować ostatnią suknię.

Magazyn modowy stwierdził, że suknia ślubna Sophii była „wyjątkową sylwetką dla panny młodej z krzyżującym się dekoltem inspirowanym stylem z kolekcji Chanel jesień 2023”.

I zdobądź to, dla niej „coś niebieskiego” było „S&E” z datą wyszytą po wewnętrznej stronie sukienki. Sophia powiedziała outletowi: „Jestem taka podekscytowana. [It’s] Ponieważ wychodzę za Elliota, wiem, że to brzmi tandetnie – ale to mężczyzna moich marzeń”.

Wielki dzień rozpoczął się od tego, że Sofia zaprosiła swoich najlepszych przyjaciół na kameralny brunch. W piątek pojawiła się w białej sukience, prezentując się oszałamiająco.

W dniach poprzedzających główne wydarzenie Sofia udostępniła zdjęcia swoim bliskim w Hotel du Cap-Eden-Roc. Źródło powiedziało ET o przygotowaniach do ślubu: „Sofia i Elliott są bardzo podekscytowani uroczystością weselną. Są tak zakochani, a ich rodzina i przyjaciele nie mogą się doczekać, aby być częścią tego. do Francji przed wielkim dniem, a ci, którzy tam byli, świetnie się bawili. Najlepszy czas”.

„Sofia i Elliott mają wspaniały związek, są bardzo zakochani i zsynchronizowani” – dodało źródło. „Sofia jest gotowa założyć sukienkę Chanel i właśnie przeżywa orgazm. To cała weekendowa historia”.

Małżeństwo ma miejsce rok po tym, jak para ujawniła, że ​​są zaręczeni w kwietniu 2022 roku. „Wieczność to za mało, Elliot”, Richie podpisała wówczas swoje ogłoszenie w mediach społecznościowych.

Po rozstaniu ze Scottem Disickiem w 2020 roku ET potwierdził związek Sofii i Elliota w kwietniu 2021 roku.

READ  Dame Mary Quant: projektantka mody umiera w wieku 93 lat

„Przyjaźnią się od lat, a Elliot jest również blisko związany z bratem Sofii, Milesem” – podało wówczas źródło.

„To takie słodkie, że Sofia spotyka się z kimś, kogo jej rodzina aprobuje i kocha” – dodało źródło. „Sofia i Elliot są razem szczęśliwi i dobrze się bawią”.

Jeśli chodzi o to, co jej słynni krewni sądzą o tej wiadomości, źródło powiedziało ET: „Lionel, Nicole i reszta rodziny Sophii są naprawdę szczęśliwi z jej powodu i uważają, że Elliot to świetny facet, który idealnie pasowałby”.

W październiku Sofia i Nicole świętowały na wieczorze panieńskim w Paryżu z akcesoriami NSFW.

Przed ślubem panna młoda dzieli się z fanami, że przeszła na judaizm. „Co za magiczny dzień” – napisała w kwietniu na swoim Instagramie. „Chciałbym podziękować kantorowi Nathanowi Lammowi za pomoc w mojej nawróceniu na judaizm. To było jedno z najwspanialszych doświadczeń w moim życiu. Dzisiaj był ten dzień!!!”

Powiązana zawartość:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.