Sofia Richie poślubiła narzeczonego Elliotta Crane’a 22 kwietnia

Sofia Richie wyszła za mąż!


24-letnia modelka, córka legendy muzyki Lionela Richie i siostra osobowości telewizyjnej Nicole Richie, powiedziała „tak” dyrektorowi muzycznemu. Eliota Grange’a 22 kwietnia w Antibes we Francji ludzie mogą potwierdzić.


Jazzowe trio składające się z fortepianu, basu i perkusji śledziło ceremonię, gdy goście jedli obiad przy basenie w Eden Roc. To było około 200 stóp spacerem od hotelu do Canopy, gdzie odbywała się usługa.


Richie ogłosił zaręczyny pary na Instagramie w kwietniu 2022 roku, udostępniając dwa zdjęcia z romantycznej chwili.


„Nigdy nie ma wystarczająco dużo czasu @elliot– podpisał zdjęcie.


Sofia Richie/Instagram

Nawet Grange’a Opublikowano zdjęcie Z okazji dwóch pocałunków. „Powiedziała tak ❤️❤️❤️”, napisał obok zdjęcia.


Po opublikowaniu radosnej wiadomości wielu przyjaciół Richiego złożyło gratulacje parze.


Kiedy Lisa Rinna powiedziała, że ​​jest „bardzo szczęśliwa” z powodu tej pary, Lori Harvey napisała: „Omg, gratulacje kochanie!!!! 🤍”. Olivia Jade Giannulli odpowiedziała wieloma emotikonami z czerwonym sercem, podczas gdy Morgan Stewart napisał: „Tak!!!!!❤️❤️❤️❤️❤️ Gratulacje!!”


„😍😍😍😍😍 ahhhh” – skomentowała Lily Collins, gdy Jasmine Tookes napisała – „OMG! Gratulacje 🤎”.


Richie oficjalnie ogłosił związek pary na Instagramie w kwietniu 2021 roku. W tym czasie on Udostępnił zdjęcie Całująca się para z emoji czarnego serca.


Grange jest założycielem i dyrektorem generalnym niezależnej wytwórni płytowej 10K Projects. Jej ojcem jest prezes i dyrektor generalny Universal Music Group Lucian Grange.


Zanim ich związek przerodził się w miłość, znali się od lat. Ojciec Ritchiego – legendarny piosenkarz Lionel Ritchie – był częstym współpracownikiem i przyjacielem ojca Crange’a, Sir Luciana Grange’a.


Instagram Sofii Richie

Po tym, jak Richie ją ogłosił Zaręczyny Dla Grange jej ojciec publicznie to zaakceptował.


„Kocham Elliotta” – powiedział piosenkarz „Hello”. Podejdź do Hollywood Po oświadczeniu córki 26 kwietnia. „Znam go, odkąd skończyłem 12 lat… To jedna z tych rzeczy, w których nie muszę wracać i spotykać się z dzieckiem. Wiem, kto to jest”.


W 2022 roku osoba bliska parze powiedziała LUDZIOM, że Richie i Grange byli dla siebie idealni.


„Sprawiają, że są naprawdę szczęśliwi. On jest bardzo dojrzały i pracowity. Ma własny dom, a ona wprowadziła się do niego jakiś czas temu. Wszyscy jej przyjaciele są szczęśliwi, że znalazła prawdziwą miłość. Tworzą świetną parę dla siebie”.


Przed ślubem Richie ujawnił swoją konwersję na judaizm na swoich Instagram Stories.


Sofia Richie wyznała, że ​​przeszła na judaizm.
Instagram Sofii Richie

„Cóż za magiczny dzień. Chcę podziękować kantorowi Nathanowi Lammowi za pomoc w tej drodze przejścia na judaizm” – napisał Richie. „To było jedno z najwspanialszych doświadczeń w moim życiu. Dziś jest ten dzień!!! ✡️✡️✡️✡️✡️.”


Na kilka dni przed jej „tak”, influencerka i dyrektor ds. Urody Nudestics udostępniła materiał filmowy z jej przygotowań do ślubu. Richie ją przesłał Pierwszy film na Tik Toku Na jej nowym koncie jej nazwa użytkownika to @sofiarichiegrainge, nazwisko jej przyszłego męża.


„To był dzień uroczystości weselnych i obudziłem się” – powiedział jej Richie 154 000 obserwujących 21 kwietnia. „Nie wiem, jak to możliwe, ale już straciłam głos. To dla mnie normalne” – powiedziała ze śmiechem. „idzie dobrze.”


Panna młoda ogłosiła, że ​​przygotowuje się do „małej zabawy na basenie z moimi przyjaciółmi”, aby powitać nowo przybyłych. Powiedział tłumowi, że chce zrobić „lekki, delikatny, delikatny makijaż”.


Para świętowała przed ślubem kolacją w restauracji Mamo Michelangelo w Antibes.


“Szybki przystanek w Mamo @sofiarichie & @elliot Zanim powiedzą, że tak. Lubię to @LionelRicci Niech wasze życie będzie dobre, słodkie i słodkie” – mówi restauracja podpisane zdjęcie Na Instagramie pary.


Przed Grange Richie był w długotrwałym związku ze Scottem Disickiem.


38-letni Richie i Disick po raz pierwszy zostali połączeni w 2017 roku. PEOPLE ogłosili, że ta dwójka „robi sobie przerwę” od związku w maju 2020 r., A źródło mówi, że założyciel Talentless „chce skupić się na ważniejszych rzeczach w swoim życiu”. — jej zdrowie i jej dzieci” z byłą Kourtney Kardashian.

READ  Słoń zmarł w zoo w Pakistanie kilka dni po zabiegu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.