Sojusznik Asusa ROG może być prawdziwym pretendentem do Steam Deck

the Steam Deck był pionierem urządzenie Kiedy przybyłem w zeszłym roku, aby zmienić to, czym wszyscy myśleli, że mogą być gry mobilne, i podczas gdy wielu konkurentówS’ sprzęt komputerowy Twierdzi, że przewyższa urządzenie mobilne ValveW szczególności ROG Ally firmy Asus może być pierwszym prawdziwym zabójcą Steam Deck Jeśli to wycieknie Informacje o cenach okazały się dokładne.

Po raz pierwszy ujawniono 1 kwietnia, że ​​to, co wielu ludzi uważało za żart primaaprilisowy, Asus potwierdził istnienie własnego ROG Ally Kilka dni później. Wyposażony w procesor AMD Ryzen Z1 / Z1 Extreme0r, Asus ROG Ally ma wyświetlacz 1080p z częstotliwością odświeżania do 120 Hz, obsługuje do 16 GB pamięci RAM i 512 GB łatwej do rozbudowy pamięci masowej SSD i działa w systemie Windows 11 — pełny pulpit wersja systemu operacyjnego. w odróżnieniu Razera Edge’a albo Chmura Logitech GROG Ally nie jest urządzeniem mobilnym przeznaczonym wyłącznie do strumieniowania gier, jest przeznaczony do bycia laptopem do gier, a nawet może się z nim łączyć. eGPU dla ROG Mobile XG od Asusa Dla lepszej wydajności graficznej i większej rozdzielczości na większych ekranach.

Wrażenia praktyczne Asus ROG Ally był jak dotąd korzystny, z pozornie cieńszym, lżejszym i smuklejszym uchwytem niż Steam Deck. Nadal istnieją pewne pytania dotyczące urządzenia, w tym czy jego cieńsza konstrukcja wiąże się z kompromisem żywotność baterii. Ale większym pytaniem jest, ile to będzie kosztować? Valve było w stanie wycenić swój Steam Deck bardzo konkurencyjnie, ponieważ jest to urządzenie, które kieruje nowych użytkowników do firmowego sklepu Steam, który tak się złożyło, że wygenerował około 10 miliardów dolarów przychodów w zeszłym roku, z których Valve skorzystało. Asus go nie ma i wielu obawia się, że wyższe wersje ROG Ally mogą kosztować ponad 1000 USD.

READ  Gry PS Plus Essential na PS5 i PS4 wyciekły na wrzesień 2022 r.

Ale Według The Vergektóry powiedział, że dane zostały wyświetlone przez Rolanda CoandaRwyciek sprzętu z wiarygodną historią, a także zrzuty ekranu z witryny Best Buy udostępnione przez Kamila Thakura I wścibska technologia Na Twitterze wersja AMD Z1 Extreme ROG Ally z 512 GB pamięci masowej będzie sprzedawana w cenie 699,99 USD, czyli około 50 USD drożej niż wersja Steam Deck o wartości 649 USD z 512 GB. tak jak I The Verge również to podkreślaTa cena może być tymczasowym symbolem zastępczym, ponieważ Asus obiecuje oficjalnie ujawnić ceny wszystkich modeli ROG Ally 11 maja. Ale 699,99 USD wydaje się być bardzo konkretną liczbą i choć nie tańszą niż Steam Deck, bardzo konkurencyjną, biorąc pod uwagę to, co ma do zaoferowania nowy przenośny sprzęt.

Miejmy nadzieję, że Asus może być równie konkurencyjny dzięki swoim podstawowym cenom Model ROG Ally, jako jeden z powodów, dla których Steam Deck stał się tak popularny, kosztował 399 USD za podstawowy model 64 GB, mniej więcej tyle samo, co sprzęt taki jak Razera Edge’a Jest dużo mniej zdolny. Jeśli te przecieki są prawdziwe, Asus może w końcu zaoferować mobilnym graczom prawdziwego konkurenta Steam Deck, a nawet może czasami uruchamiać Microsoft Word, gdy trzeba być produktywnym.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.