Sonic Superstars nie będzie przetwarzać lokalizacji, takich jak Green Hill Zone

Obraz: SEGA

Przed premierą Sonic Origins Plus jeszcze w tym miesiącu, Sega oficjalnie podniosła pokrywę platformy wieloosobowej Sonic Superstars. Przenosi Sonica i jego przyjaciół do zupełnie nowego mistycznego miejsca znanego jako North Star Islands.

Chociaż rozgrywka ma na celu głównie zachowanie „klasycznego” charakteru, środowiska będą składać się z różnych „nigdy wcześniej nie widzianych” obszarów. Niedawno rozmawiając z IGN, producent serii Sonic, Takashi Iizuka, rozwinął tę kwestię, wyjaśniając, w jaki sposób gracze nie zobaczą odrębnych obszarów, takich jak Green Hill czy Chemical Plant w nadchodzącym side-scrollerze.

„W Sonic Mania Green Hill Zone trochę się zmieniło. A do Sonic Origins mieliśmy Green Hill jako część Sonic the Hedgehog. Ale to, co chcieliśmy zrobić z Sonic Superstars, to naprawdę stworzyć coś nowego i wyjść tam i stworzyć te zupełnie nowe wyspy, które możesz eksplorować jako Sonic. ”… Chcieliśmy zabrać na to Sonica [the] Całkowicie nowe wyspy North Star i pozwól Sonicowi szaleć w tym nowym środowisku. Chcieliśmy więc stworzyć zupełnie nowe miejsca, w których Sonic mógłby wejść w ten nowy tytuł”.

Więc w zasadzie nie spodziewaj się, że zobaczysz jakieś znajome obszary, klasyczne poziomy podobne do tych, które widzieliśmy w sekcjach cyberprzestrzeni Sonic Frontiers lub najnowszych wydaniach 2D Sonic po ich dźwiękach. Iizuka podkreślił również, w jaki sposób zespół nadał priorytet „klasycznej” rozgrywce:

„Pierwszą rzeczą, jaką zrobił zespół, było bardzo dokładne skopiowanie tej klasycznej rozgrywki. Więc kiedy grasz w Sonic Superstars, przechodzisz przez pętlę podstawowej klasycznej gry Sonic. Biegasz, skaczesz, dostajesz się do piłki, pokonujesz wrogów, a ty idziesz naprzód”.

Ta klasyczna rozgrywka będzie od czasu do czasu zawierać akcję w stylu 3D, na przykład Iizuka używa bitwy z bossem w „rodzaju przestrzeni 3D”. Pojawią się też dodatkowe umiejętności, takie jak młot Amy.

READ  Nowy telefon Xiaomi jak zwykle czerpie inspirację z Apple

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.