Square Enix U uruchomi pewnego dnia łatkę Final Fantasy 16

Square Enix potwierdziło jednak, że wyda jednodniową łatkę do Final Fantasy 16 Poprzednio wspomniane Nie będziesz musiał tego robić.

potwierdzone przez A Bezpośrednia para przed startem W sobotę zespół programistów gry powiedział, że aktualizacja naprawi problemy z postępem i awariami, a także poprawi wydajność w różnych częściach gry.

Producent Naoki Yoshida dodał podczas transmisji, że poprawa liczby klatek na sekundę dotyczy głównie scen, w których na ekranie jest jednocześnie wiele postaci, takich jak części miasta.

Yoshida powiedział, że zespół programistów wysłuchał również opinii dotyczących rozmycia ruchu i doda możliwość wyłączenia go w przyszłej aktualizacji, a także możliwość dostosowania ruchu kamery.

Final Fantasy 16 zadebiutuje na PlayStation 5 22 czerwca. Grywalne demo gry zostało udostępnione w PlayStation Store na początku tego tygodnia.

Według kilku użytkowników mediów społecznościowych, przed oficjalną datą premiery, fizyczne kopie Final Fantasy 16 podobno trafiły do ​​​​publicznych rąk w tym tygodniu, według kilku użytkowników mediów społecznościowych, którzy zaczęli publikować zdjęcia i szczegóły gry.

Doprowadziło to do publikacji Square Enix Ostrzeżenie przed spoilerem na swoich kanałach społecznościowych i prosząc wszystkich użytkowników, którym udało się zdobyć grę wcześniej, aby nie udostępniali szczegółów dotyczących mediów ani historii.

W zapowiedzi Final Fantasy 16 opublikowanej w zeszłym miesiącu powiedzieliśmy, że gra ma potencjał, aby stać się jednym z najlepszych tytułów w serii.

„Final Fantasy 16 ma potencjał, by pretendować do miana definiującego RPG pierwszej generacji” – napisaliśmy. „Dzięki nietuzinkowym walorom produkcyjnym i muzyce, która zwali z nóg, gra zrobiła niesamowicie mocne wrażenie”.