Stan Toma Sizemore’a nie poprawia się, zbliża się koniec życia

Ekskluzywny

Toma Sizemore’a

Stan się nie poprawia

Zbliża się decyzja o zakończeniu życia

Toma Sizemore’aPrzed rodziną trudna decyzja – w związku z jego stanem, który nie poprawia się od czasu tętniaka mózgu… jego życie może się wkrótce skończyć.

reżyser aktor, Karol Lago, mówi TMZ… Lekarze poinformowali bliskich Toma w poniedziałek, a słowo brzmi — niedobrze. Wciąż przebywa na oddziale intensywnej terapii, w śpiączce i na OIOM-ie… jak nam powiedziano, w tej chwili nie ma żadnych oznak poprawy.

W rezultacie, jak mówi Lago, personel medyczny, w którym Tom jest leczony, zalecił plan końca życia – i przedstawił opcje. Rodzina powiedziała nam, że rozważają to teraz, a oświadczenie na temat tego, co zdecydują, zostanie wydane w najbliższych dniach.

Lago mówi nam również, że tętniak Toma był wynikiem a Miał udar 18 lutego w swoim domu… powodując u niego zapaść i przewiezienie go do szpitala. Opublikowaliśmy tę historię… karetki zostały wezwane tego ranka około 2 w nocy po tym, jak ktoś go znalazł.Lago również nam to mówi… „Prosimy o prywatność dla jego rodziny w tym trudnym czasie i chcielibyśmy podziękować za setki otrzymanych wiadomości z modlitwą i wsparciem. To był dla nich trudny czas”.

Biorąc pod uwagę, że może to być ostatni rozdział Toma, jest to okazja do przyjrzenia się jego spuściźnie… podczas gdy on jest pogrążony w kontrowersjach – jest to również odzwierciedlenie poważnej kariery w filmach i programach rozrywkowych. Sizemore był gwiazdą rocka w latach 90. i ma na swoim koncie wiele pamiętnych ról.
READ  Zwiastun zwiastuna Hocus Pocus 2

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.