Starfield będzie miał estetykę „NASA-Punk” • Eurogamer.net

„Zespół techniczny może natychmiast wziąć te dwa słowa i sprawić, by zadziałały”.

Według głównego artysty, Istvana Pely’ego, Starfield będzie miał estetykę „NASA-Punk”.

W dniu rozmowy kwalifikacyjnej Przewód Xboxktóry zapewnia „sztuce Starfielda wyjątkową lokalizację”, zawiera więcej informacji na temat procesu artystycznego zespołu, a także obserwował artystę Mike’a Butkusa „ciężko pracuje nad grafiką Starfield’s Journey Through Space”, którą możesz sprawdzić poniżej:

„Na początku tego projektu, kiedy próbowaliśmy stworzyć ogólną estetykę tej gry, ukuliśmy termin „NASA-Punk”, aby opisać bardziej spójny i interaktywny świat science fiction” – mówi główny artysta Starfield, Stephen Bailey. „Chcieliśmy zająć bardzo realistyczne stanowisko. Możesz narysować linię od obecnej technologii kosmicznej i przenieść stamtąd do przyszłości, aby była wiarygodna i niezawodna”.

„Naprawdę interesujące jest to, jak dobrze trzymamy się tej koncepcji” – dodaje główny animator, Rick Vicens. „Kiedy powiedziałem NASA-Punk, zespół techniczny mógł natychmiast wziąć te dwa słowa i sprawić, by działały. To było po prostu idealne określenie na nasz kierunek techniczny i utrzymanie wszystkich w tym samym przepływie i pracy w spójnym stylu. Dla mnie to po prostu kliknął. Na początku projektu uważam, że ten termin był dla nas niezwykle ważny.”

Starfield zmierza na PC i Xbox Series X | S 11 listopada 2022 r. Abonenci Xbox Game Pass będą mieli dostęp od pierwszego dnia.

Prezydent Xbox, Phil Spencer, powiedział niedawno, że jego celem jest być Więcej osób gra w nadchodzącą epicką Bethesdę Starfield Z legendarnego Skyrima firmy, jednak – jako ekskluzywny dla Xboksa – całkowicie ominie PlayStation.

Jak Tom wspomniał kilka dni temu, Spencer powiedział, że jego wizja Starfielda to „najczęściej grana gra Todda Howarda w historii”, odnosząc się do projektanta i reżysera gry Bethesda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.