Stary wywiad z Amber Heard pojawia się ponownie, zaprzeczając jej zeznaniom przeciwko Johnny’emu Depp

HAlbo Amber Heard cierpi na amnezję, albo jej zespół prawników w rzeczywistości karmi ją fałszywym scenariuszem na jej korzyść przeciwko Johnny’emu Deppowi w Doświadczenie. W swoim wstępnym oświadczeniu Heard opisała, że ​​nic o niej nie wie Johnny Depp Przed spotkaniem z nim na planie „Dziennika rumu”.

Jednak nowe dowody wskazują na coś dokładnie przeciwnego i potwierdzają własne oświadczenie Deppa o tym, jak się poznali. Dla Johnny’ego Amber jest pamiętana jako jego pochodna, ponieważ nieustannie kusiła go odniesieniami i komplementami. To właśnie sprawiło, że zakochał się w niej podczas tej produkcji. W tym starym wywiadzie Amber Heard mówiła o tym, jak bardzo szanuje Deppa.

Ale początkowe oświadczenie na temat Johnny’ego Deppa w tym procesie zignorowało jej znajomość z Deppem, zanim zagrała partnerkę. Wyraźnie widać, że jej zespół prawny kazał jej to powiedzieć, ale po raz kolejny rozpieszczają się pojawiającymi się ponownie filmami, takimi jak ten. SheKnows Youtube przeprowadził wywiad z Amber Heard w 2011 roku, kiedy informacje prasowe miały miejsce w The Rum Diary.

Zobacz, jak Heard był podekscytowany możliwością dzielenia czasu na ekranie z tak znanym aktorem. Najwyraźniej miała z tego powodu hipomanię, ale nagle zapomniała? Te dwa aspekty opowieści Amber Heard nie pasują do siebie.

Kiedy powróci proces?

Po czwartkowych zajęciach rozprawa o dyskryminację między Johnnym Deppem a Amber Heard odbyła się na 10 dni przerwy. Nie będziemy mogli zobaczyć, jak te dwie gwiazdy będą kontynuować swój telewizyjny dramat do 16 maja, ponieważ sędzia ma obowiązek uczestniczyć.

W międzyczasie, więcej historii o tych dwóch rzeczach z pewnością będzie się pojawiać i prawdopodobnie ukaże lepszy obraz tego, kto jest głównym winowajcą. Istnieją jednak dowody na to, że obie strony wielokrotnie nadużywały się nawzajem. Johnny Depp jest również winny niektórych z tych oskarżeń, ale poznanie ostatecznej prawdy staje się coraz trudniejsze z każdą minutą.

READ  Denzel Washington wyjaśnia swój „demoniczny” cytat po klapsie Willa Smitha

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.