Status Jalena Hurtsa w meczu 17. tygodnia Eagles jest niepewny

rozgrywający Philadelphia Eagles Jalen cierpiKto przegapi sobotni mecz z Dallas Cowboys z powodu skręcenia barku i nie jest pewien, czy zagra w 17. tygodniu przeciwko New Orleans Saints, źródła ligowe powiedziały ESPN.

Hurts wraca do zdrowia po tym, co lekarze nazywają zwichnięciem stawu SC w ramieniu do rzucania – urazem stawu, w którym obojczyk styka się z mostkiem. Orły chcą zobaczyć, jak ramię Hurtsa zareaguje na odpoczynek i leczenie, zanim zdecydują, jak rozegra się wyścig play-off NFC w ten weekend i czy kandydat MVP może zagrać przeciwko Świętym w Nowy Rok.

The Eagles (13-1) muszą wygrać jeden z pozostałych trzech meczów – kończą terminarz meczami u siebie z Saints i Giants – aby zapewnić NFC pierwsze miejsce w rozstawieniu i przewagę własnego boiska w fazie play-off.

Jeśli Eagles wygrają w sobotę w Dallas, nie będą musieli ryzykować spotkania z Hurts w przyszłym tygodniu przeciwko Saints. Ale jeśli przegrają w sobotę, oczekuje się, że Hurts będzie naciskał na grę z Nowym Orleanem, nawet jeśli nie jest w pełni zdrowy, według źródeł.

Gardner Minshu Hurts zastąpi rywala Cowboys jako początkowy rozgrywający Eagles w sobotę. Minshu jest w ostatnim roku swojego kontraktu i ma zostać wolnym agentem po tym sezonie.

Minshew poprzednio wyróżniał się w grze punktowej dla Eagles, zdobywając 20 punktów za 25 i trafiając dwa przyłożenia kontuzjowanym Hurts w grudniu przeciwko Jets.

Orły wiedzą, jak poważne są kontuzje i mają nadzieję, że uda mu się wyzdrowieć zgodnie z oczekiwaniami ich lekarzy. Hurts doznał kontuzji podczas trzeciej kwarty niedzielnego zwycięstwa nad Chicago Bears i mimo to zakończył mecz. Według źródeł nie chciał nikomu mówić o swoich obrażeniach.

Trener Eagles, Nick Siriani, powiedział w zeszłym tygodniu, że organizacja będzie pracować dzień po dniu, w zależności od dostępności Hurts przeciwko Saints, podkreślając, że Hurts „zrobił wszystko, co mógł”, aby fizycznie przygotować się do sobotniego meczu w NFC. Konflikt wschodni.

READ  Chris Hipkins zastąpi Jacindę Ardern na stanowisku premiera Nowej Zelandii

„Próbował jak szalony” – powiedział Siriani. „Wiem, że nadal chce odejść. Jalen Hurts to najtwardszy zawodnik, z jakim miałem do czynienia”.

24-letni Hurts cieszył się przełomowym sezonem 2022, zaliczając łącznie 35 przyłożeń (22 podania, 13 w pośpiechu), wyrównując rekord franczyzy Randalla Cunninghama, podając na 3472 jardy i biegnąc na 747 jardów w 14 meczach. Przechwycił pięć podań i wykonał 67,3% swoich prób.

Przyczynił się do tego raportu Tim McManus z ESPN.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.