Steelers kontra Punktacja Brownsa, na wynos: Nick Chubb, Amari Cooper pokonują Cleveland obok Pittsburgha

Cztery dni później Browns odbiły się, pokonując swoich długoletnich rywali u siebie w „Chursday Night Football”. Z pomocą Nicka Chubba i mocną drugą połową obrony, Browns odnieśli zwycięstwo 29-17 i przenieśli się na 2-1 w sezonie. Pittsburgh, świeżo po rozczarowującej porażce w drugim tygodniu, spadł do 1-2.

Przegrywając 14-13 do przerwy, Browns zdobyli bramkę w pierwszych dwóch przejazdach drugiej połowy, aby przejąć kontrolę nad grą. Ofensywa została podsycona przez Chubba, który zakończył noc z odległością 113 jardów na 23 przejściach. Cleveland miał świetną noc od Amari Cooper, którego złapanie z 32 jardów w grze 3 i 1 ustanowiło przyłożenie Chubba na 1 jard, co zwiększyło przewagę Browns do 23-14 na 9:29 przed końcem. Browns postawili wykrzyknik na zwycięstwo z wynikiem defensywnym Denzela Warda w ostatniej grze meczu.

Po powolnym starcie, napędzanym dwoma błędami, Browns – prowadzeni przez Chubba z 37 jardów – uderzyli jako pierwsi po podaniu Jacoby’ego Brissetta na 11 jardów przyziemienia do Coopera, który zakończył wieczór ze 101 jardami na siedem chwytów. Steelers odpowiedzieli z 5 jardów Najee Harrisa przyziemienia na rozpoczęcie drugiej kwarty. balet, Uchwyt na rękę Nowicjusz George Pickens zaaranżował przyłożenie Harrisa.

Cleveland strzelił gola po zdobyciu przyłożenia Davida Njoku z Brissett na 8:58 przed przerwą. Steelers uzyskali pierwsze prowadzenie, gdy Mitch Trubisky strzelił bramkę po jednym jardzie przyziemienia. Ofensywa Pittsburgha rozpoczęła drugą połowę kolejną obiecującą jazdą, która zakończyła się fiaskiem tuż przed podaniem pomocy. Pittsburgh, który niewiele robił przez większą część drugiej połowy, był w stanie uzyskać dobrą bramkę, która sprawiła, że ​​był to sześciopunktowy mecz na 1:46 przed końcem. Jednak kara za ich późniejsze kopnięcie z boku pozwoliła Brownom skrócić czas gry do dziewięciu sekund.

Silne wiatry wpłynęły na obu kickerów w pierwszej połowie. Boswell przegapił 53-jardową próbę na drugim dysku Pittsburgha. Początkujący kicker Browns, Kate York, nie trafił w PAT, ale pod koniec trzeciej kwarty wykonał próbę rzutu z pola z 34 jardów, aby dać Clevelandowi na dobre prowadzenie.

READ  Siły rosyjskie przejmują największą ukraińską elektrownię atomową i gaszą pożar

Dlaczego Steelers przegrali

Zmierzając do dzisiejszego wieczoru, Trubisky nigdy nie grał na dystansie 200 jardów, ale dzisiaj miał statystyki 20-z-32 na 211 jardów i żadnych przyłożeń.

Trubisky nie pokazał wystarczająco dużo w tym sezonie, a niektórzy pytają, czy powinien zostać przeniesiony do nowego QB Kenny Picketta.

W ataku, Deontay Johnson był gwiazdą wieczoru dla Steelersów, z sześcioma przyjęciami na 63 jardy i odzyskaniem po grzebaniu, ale miał kilka kluczowych spadków. Atak Steelersa najwyraźniej ma dużo więcej do zrobienia.

Obrońcy nie nadążali za Chubbem, jednym z najlepszych obrońców w NFL, który w swoim CV zanotował kolejny mecz na 100 jardów.

Obrony tęsknią za TJ Watt i historycznie nie mogą bez niego wygrać. Są teraz 0-6, gdy Watt jest na uboczu.

Dlaczego Brownowie wygrali

Browns walczyli przez wszystkie trzy fazy gry, aby wyjść z przegranej i wrócić do gry, która pomogła wszystkim wygrać.

Brissett wyglądał na pewnego siebie i opanowanego, w razie potrzeby potrafił wykorzystać swoje umiejętności w pośpiechu w sytuacjach krótkoterminowych.

Kiedy mówimy o grze biegowej, porozmawiajmy o Supp. Chubb całkowicie zburzył obronę Steelersa, wystawiając 23 podań na 113 jardów i przyłożenie. Od 2018 roku ma na swoim koncie 24 mecze na 100 jardów, najwięcej w lidze w tym okresie.

Cooper miał rytm z Brissettem i zakończył grę siedmioma chwytami na 101 jardów i przyłożeniem.

Tym, co przypieczętowało umowę dla Browns, było utrzymanie Steelerów z dala od boiska i wymuszenie trzech i aut w późnej fazie gry. Steelerowie nigdy nie doszli do siebie po tych dwóch przystankach, co prowadzi nas do naszego punktu zwrotnego w grze.

(A przyłożenie obronne w czasie śmieci nie zaszkodziło).

punkt zwrotny

Pod koniec trzeciej kwarty podanie z 35 jardów Trubisky’ego do Jaylena Warrena zostało odwołane z powodu rzutu karnego na Chukwuma Okorafora. Ta jazda doprowadziła do puntu Steelersów wkrótce potem, a Browns odpowiedzieli, kopiąc bramkę z pola podczas następnej jazdy.

READ  Trump twierdzi, że dokumenty Mar-a-Lago były przeznaczone dla biblioteki, którą wyciekli byli doradcy: NBC

Z piłką z powrotem Steelersi nie mogli już nic zrobić, trzy i auty.

Browns ponownie odpowiedzieli, tym razem używając 6:35, aby przejść 11 zagrań na 80 jardów, aby uzyskać 23-14. W pędzie do zdobywania punktów wielu graczy miało wpływ, a Brownowie wyglądali, jakby mieli pełną kontrolę nad grą, a Brissett miał pełną kontrolę nad swoim atakiem.

Chubb miał swój sprawiedliwy udział w rushach, w tym jeden na 16 jardów, z ponad 100 jardami na ziemi w tym biegu. Cooper wzbił się wysoko w powietrze z przepustką na 32 jardy, aby umieścić ich na terytorium Steelerów. To Chubb wbił go na metr na czwartym i jedenastu.

Co gorsza dla Steelerów, odpowiedzieli kolejną trójką, co dało dwa z rzędu.

Gra w grę

Steelers nie odnieśli zwycięstwa, ale zdobyli kolejną najlepszą rzecz, która znajduje się w naszej kategorii „Zagranie w grę”.

Szeroki odbiornik George Pickens jednym haczykiem udowodnił, dlaczego rozmawiał o obozie treningowym Steelersów. W pierwszym kwartale Pickens wykonał niesamowity, jednoręczny chwyt, który zdawał się przeczyć grawitacji.

Złapanie Pickensa nastąpiło na drugim i trzecim meczu, gdy Trubisky rzucił jednego na prawą linię boczną. Złapanie z 36 jardów umieściło Steelersów w czerwonej strefie i ustanowiło przyłożenie Najee Harris.

Co dalej

Browns udają się do Atlanty w przyszłym tygodniu, aby zmierzyć się z Falcons, którzy mają 0-2, gdy wchodzimy do Tygodnia 3. Dwie porażki The Falcons były bliskie, 27-26 przegrana z Saints i 31-27 przegrana z defensywnym Super Bowl. Mistrz Baranów.

Steelers będą gospodarzem Jets w tygodniu 4. Ofensywa Jets była do tej pory prowadzona przez rozgrywającego Joe Flacco, a Zach Wilson wciąż ma siniaka kostnego i rozdartą łąkotkę. Oczekiwano, że Wilson opuści dwa do czterech tygodni i nie wróci w trzecim tygodniu. Przez dwa tygodnie Flacco zajmuje trzecie miejsce z 616, za Tua Tagovailoa delfinów (739) i Carson Wentz dowódców (650).

READ  NFL Draft: Seattle Seahawks 2021 Untrapped Free Agent Signature Tracker