Steelers zatrudnia byłego Dolphins HC Briana Floresa jako starszego asystenta defensywnego / trenera linebackerów

ten Pittsburgh Steelers znaleźli wyjątkowo wykwalifikowaną osobę, która wypełniłaby wcześniej nieobsadzone stanowiska starszego asystenta defensywnego i trenera linebackerów. Brian Flores, który niedawno zakończył trzyletnią karierę jako Delfiny w Miami„Główny trener, obsadzi oba stanowiska Steelerami” – poinformował w sobotę klub.

Flores, który na początku tego miesiąca pozwał NFL za dyskryminację rasową, przeszedł 19-14 podczas ostatnich dwóch sezonów jako trener Delfinów. Przed trenowaniem Delfinów 40-letni trener spędził 15 sezonów z Patrioci które obejmowały okresy jako zespoły specjalne, obrońcy i trener bezpieczeństwa. Nowa Anglia wygrała cztery Super Bowls podczas biegu Flores z organizacją.

„Jestem podekscytowany tym, że Brian Flores dołączy do naszego sztabu szkoleniowego, biorąc pod uwagę jego historię rozwoju i nauczania defensywnych graczy podczas jego pobytu w NFL” – trener Steelers Mike Tomlin powiedział w oświadczeniu. „Cyciorys Briana mówi sam za siebie i nie mogę się doczekać dodania go do swojej wiedzy specjalistycznej, aby pomóc naszemu zespołowi”.

Flores zastąpi Teryla Austina na stanowisku starszego asystenta defensywy Pittsburgha po awansie Austina na koordynatora defensywy. Jako trener linebackerów, Flores będzie ściśle współpracował z Jerrym Olsavskym, który służył jako trener linebackerów Steelersów od sezonu 2015.

„Gratulujemy trenerowi Floresowi jego nowego stanowiska w Steelers i dziękujemy trenerowi Tomlinowi i organizacji za danie mu tej wspaniałej okazji” – prawnicy Floresa powiedział w oświadczeniu, za pośrednictwem Brooke Pryor z ESPN. „Podczas gdy trener Flores koncentruje się teraz na swojej nowej pozycji, będzie kontynuował swoją akcję klasową dotyczącą dyskryminacji rasowej, aby można było dokonać prawdziwych zmian w NFL”.

W Pittsburghu Flores będzie miał okazję współpracować z panującym w obronie obrońcą roku TJ Watt i sprzęt obronny All-Pro Cameron Heyward. Flores ponownie połączy się z dwukrotnym bezpieczeństwem All-Pro Minkah Fitzpatrickktóry został sprzedany z Miami do Pittsburgha podczas pierwszego sezonu Flores jako główny trener Dolphins.

Flores został zatrudniony przez Delfiny w 2019 roku po tym, jak pomógł Patriotom utrzymać Rams do zaledwie trzech punktów w Super Bowl LIII. Dwa lata wcześniej, służąc jako trener liniowych Nowej Anglii, Patrioci pokonali Sokoły w Super Bowl LI po linebackerze Don’a Hightower’s worek z paskiem Matt Ryan zainicjował największą wygraną z tyłu w historii Super Bowl. W 2008 roku, w swoim pierwszym sezonie jako trener drużyn specjalnych, Flores pracował z ówczesnym debiutantem Mateusz Slaterktóry w minionym sezonie został wybrany do swojego 10. Pro Bowl jako zawodnik drużyn specjalnych.

W Miami Flores odziedziczył drużynę, która wyraźnie znajdowała się w trybie odbudowy po wygraniu 13 meczów w poprzednich dwóch sezonach. Zespół wymienił byłych starterów Fitzpatricka, Laremy Tunsil, Kenny Stills, Kiko Alonsoa także starter w niepełnym wymiarze godzin Kenijski Drake, w ciągu pierwszych dwóch miesięcy sezonu. Miami rozpoczęło sezon 2019 z rekordem 0-7, po czym rajd zakończył z rekordem 5-11. To był sezon, w którym Flores twierdził, że właściciel Dolphins, Stephen Ross zaoferował mu 100 000 $ za przegraną, aby zwiększyć szanse Miami przy zabezpieczeniu nr. 1 ogólny wybór w drafcie NFL 2020. Delfiny skończyły z No. Ogólny wybór 5, którego użyli do wybrania byłego rozgrywającego Alabamy Tua Tagovailoa.

Z Tagovailoa, który wygrał dwie trzecie swoich startów jako debiutant, Dolphins zakończył sezon 2020 z rekordem 10-6, aby ukończyć tuż poza obrazem playoffów AFC. Miami rozpoczęło w tym sezonie 1-7, zanim zebrało się, aby wygrać siedem kolejnych meczów, aby wrócić do rywalizacji o play-off. Dolphins ostatecznie przegapili play-offy w zeszłym sezonie, ale udało im się uratować zwycięski rekord po pokonaniu Patriots w tygodniu 18.

Ross wysłał falę uderzeniową w całej NFL, kiedy zdecydował się zwolnić Floresa zaledwie kilka dni po zakończeniu sezonu 2021. Delfiny zastąpiły Flores dawnym 49ers koordynator ofensywny Mike McDaniel.

Flores był podobno finalistą na stanowiskach głównych trenerów w Houston i Nowym Orleanie, ale te kluby zamiast tego zdecydowały się na zatrudnienie od wewnątrz; Nowy Orlean awansował byłego koordynatora obrony i Niedźwiedzie główny trener Lovie Smith, a Święci awansował byłego koordynatora obrony i Poszukiwacze główny trener Dennis Allen.

Choć może w przyszłości ponownie zostać głównym trenerem, Flores najpierw połączy siły z Tomlinem, który w minionym sezonie został pierwszym trenerem, który rozpoczął karierę od 15 sezonów bez przegranych. Steelers z 2021 r. awansowali do play-offów dzięki sile szczytowej gorączki podań w lidze, prowadzonej przez 22,5 worków Watta. Pittsburgh będzie starał się wzmocnić linie ofensywne i defensywne w tym sezonie poza sezonem zarówno w wolnej agencji, jak i podczas draftu.

W tym sezonie Steelers będzie miał również nowego rozgrywającego Ben Roethlisberger przeszedł na emeryturę po 18-letniej karierze, która obejmowała dwa zwycięstwa w Super Bowl i trzy występy w Super Bowl.

READ  Urny wyborcze nie są dozwolone w Wisconsin, orzeka stanowy Sąd Najwyższy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.