Sterling Shepherd, Andell Robinson należą do 6 gigantów na liście PUP

EAST RUTHERFORD, NJ — Dzień przed pierwszym treningiem na obozie treningowym Giants potwierdzili dzisiaj stan i dostępność dziewięciu zawodników, z których żaden nie będzie jutro na boisku.

Sześciu zawodników zostało umieszczonych na liście fizycznie niezdolnych do występów. Pięciu z nich zerwał ACL grając dla Giants w zeszłym sezonie: skrzydłowi Sterling Sheppard i Wan Dale Robinson, obrońcy Aaron Robinson, defensywny pomocnik DJ Davidson i obrońca Marcus McKeithan (który odniósł kontuzję podczas przedsezonowego treningu).

Szóstym zawodnikiem PUP jest obrońca A’Shawn Robinson, który został podpisany jako wolny agent 24 kwietnia. Robinson grał w zeszłym sezonie z Los Angeles Rams i zerwał łąkotkę w meczu w Nowym Orleanie 20 listopada. Opuścił siedem ostatnich meczów sezonu.

Jamison Crowder (Calf) z Wide zostanie wykluczony z powodu kontuzji niezwiązanej z piłką nożną. Dziewięcioletni weteran Crowder został podpisany przez Giants 23 marca. Złapał sześć podań w czterech meczach z Buffalo Bills w zeszłym sezonie, zanim złamał kostkę w Baltimore 2 października.

Defensywny atak Vernon Butler został umieszczony w rezerwie / nie został zgłoszony. Butler został podpisany do drużyny treningowej Giants 15 listopada 2022 roku i został podniesiony do aktywnego składu 3 grudnia. Jego jedyną akcją w meczu była gra 20-20 z Waszyngtonem następnego dnia.

Cornerback Leonard Johnson (kolano) został zwolniony z powodu kontuzji.

READ  Georgia Lineman Jordan Davis, 341 funtów, biegnie na 40 jardów w 4,78 sekundy w NFL Scout

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.