Strzelec wrzesień 2022

Wrześniowy horoskop dla Strzelca

Dołącz do Susan Miller Stars

Jaki miesiąc wrzesień będzie Twój! Wszystkie wydarzenia znajdują się „w rogach” twojego wykresu słonecznego, co oznacza, że ​​jest to miesiąc o wysokiej intensywności, w którym wiele się dzieje w twojej karierze, w domu i pod względem bliskiego związku w miłości lub pracy. Astrologowie wiedzą, że planety odpowiadające punktom na kompasie – zachód, południe, wschód i północ (odpowiednio 1, 4, 7 i 10 dom) – działają z podwójną siłą, jak dzikie ogiery. To właśnie masz we wrześniu! Jest co rozpakować, więc zaczynajmy.

Z początkiem września Twoja kariera może z łatwością zająć centralne miejsce. Ważny nów księżyca wystąpił pod koniec ubiegłego miesiąca 27 sierpnia w Pannie, 4 stopnie. Ten nów księżyca oświetlił szczytowy punkt twojego wykresu, to jest twój dziesiąty słoneczny dom prestiżowych nagród, nagród i osiągnięć. Jeśli liczysz na świetną promocję lub świetne oferty od konkurencyjnej firmy na wyższą pozycję, to jest to miesiąc, w którym możesz dążyć do tego celu. Jeśli jesteś samozatrudniony, możesz dać sobie awans, pozyskując zyskownego i renomowanego nowego klienta, który ma wielki pomysł i czuje, że jesteś jedynym, który może sobie z tym poradzić, w oparciu o franczyzę twojego poprzedniego biznesu.

Ewentualnie, niezależnie od tego, czy pracujesz dla siebie, czy dla innych, możesz uzyskać taki rozgłos za pracę, którą ostatnio wykonałeś tak dobrze, że marzyłeś o przyciągnięciu takiej uwagi mediów. Wszystko to jest możliwe po wejściu we wrześniu i nadchodzących tygodniach.

Napisałem trochę o tym nowiu w twoim sierpniowym raporcie w zeszłym miesiącu, ponieważ jest to jedyny nów księżyca, jaki będziesz mieć w 2022 roku, więc być może czekałeś na tę przerwę. To będzie kolejny rok, zanim pojawi się kolejny nów księżyca. Ten nów księżyca był w Pannie, więc twoja umiejętność pisania, nauczania, edytowania, tłumaczenia lub prowadzenia badań będzie oczywiście doceniona. Panny są znane z dokładności i szczegółowości – jeśli Twoja praca odzwierciedla tę jakość, będziesz musiał użyć muchowego nietoperza, aby odeprzeć grupę nadgorliwych pracodawców, którzy chcą Cię zatrudnić. (Dobra, żartuję, ale na pewno będziesz sławny.) Prawie każdy będzie chciał cię mieć w swoim kącie.

READ  Najnowszy Knockout firmy Impact uwielbia zapach brudnych moteli

Zobacz swój miesięczny horoskop dla innego znaku:

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.