Studio Lord of the Rings: Gollum przeprasza za grę na Twitterze

Rozczarowujące gry przychodzą i odchodzą, ale jest to dość wyjątkowe, gdy sami twórcy przepraszają w tym samym tygodniu, w którym gra zadebiutowała. Tak właśnie stało się w piątek, gdy twórcy stojący za Daedalic Entertainment poczuli się urażeni Władca Pierścieni: Gollumwydał oświadczenie na Twitterze, aby przeprosić za wiele problemów technicznych w grze.Chcielibyśmy szczerze przeprosić za rozczarowujące doświadczenia wielu z was Władca Pierścieni: Gollum Po wydaniu.” „Zdajemy sobie sprawę i głęboko żałujemy, że gra nie spełniła oczekiwań, które postawiliśmy sobie lub naszej oddanej społeczności. Proszę przyjąć nasze szczere przeprosiny za wszelkie rozczarowania, jakie mogło to spowodować”.

W oświadczeniu podkreślono, jak bardzo studio ceni opinie graczy, zanim obiecuje nadchodzące łatki, które „pozwolą ci w pełni cieszyć się grą”. (Studio wydało już także łatkę pierwszego dnia dla Golluma.) To bardzo dziwnie sformułowane zdanie, ale przynajmniej uczucie, które się za nim kryje, wydaje się prawdziwe.

Władca Pierścieni: Gollum Dostępne do grania na Nintendo Switch, PlayStation 4, PlayStation 5, Windows PC, Xbox One i Xbox Series X.

Czytaj więcej

READ  Elementy układanki Pixel Watch są na swoim miejscu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.