„Succession” kończy sezon 4 w HBO, mówi Jesse Armstrong – Rolling Stone

Dziedziczenie Według wywiadu, twórca Jesse Armstrong ujawnił, że nadchodzący czwarty sezon będzie ostatnim w serialu Nowojorczyk.

Zapytany, dlaczego zdecydował się zakończyć nagrodzony Emmy dramat HBO, Armstrong odpowiedział: „Nigdy nie myślałem, że to może trwać wiecznie. Zakończenie zawsze chodziło mi po głowie. Od drugiego sezonu staram się myśleć : czy jest następny, czy podąża za nim, czy też jest następny po nim?”

Showrunner powiedział również, że czuł się rozdarty pożegnaniem z serialem. „Czuję się głęboko skonfliktowany. Cieszę się z tego okresu, kiedy robimy montaż – gdzie jest cały sezon – ale jeszcze go nie opublikowaliśmy” – powiedział. „Kocham bezkrólewia”.

Opisując swój proces w pokoju pisarskim, Armstrong powiedział, że skontaktował się ze swoim zespołem, „zgłaszając jakąś sugestię” i jest „naprawdę otwarty na alternatywne rozwiązania”.

„Spotkałem się z kilkoma moimi kolegami scenarzystami, zanim zaczęliśmy pisać sezon 4, około listopada, grudnia 2021 roku, i powiedziałem:„ Słuchaj, myślę, że tak powinno być. Ale co myślisz? Wyjaśnił: „Graliśmy różne scenariusze: mogliśmy zrobić dwa krótkie sezony lub dwa kolejne. Albo moglibyśmy trwać wieki i zmienić program w coś trochę innego, być zabawnym programem, który jest tak luźny i darmowy, w którym będą dobre i złe tygodnie. Albo możemy zrobić coś mocniejszego i pełniejszego, i po prostu iść mocno. A to zdecydowanie zawsze było moim ulubionym”.

Nowy pojawia się przed czwartym sezonem DziedziczeniePremiera 26 marca w HBO. W sezonie 4 pojawi się garstka nowych członków obsady, w tym Annabeth Gish, Adam Godley, Ellie Harboy i Johannes Hokur Johansson. W głównej obsadzie serialu znajdują się Brian Cox, Jeremy Strong, Sarah Snook, Kieran Culkin, Alan Ruck, Matthew Macfadyen i Nicholas Brown.

Serial, który koncentruje się na rodzinie Royów i ich brutalnym planie medialnym (i miłosnym) imperium patriarchy Logana Roya, zadebiutował w 2018 roku i od tego czasu zdobył dwie nagrody Emmy dla najlepszego serialu dramatycznego.

READ  Kanye West rapuje o swojej rodzinie na nowym albumie Pushy T.

wspólny

Omawiając, kiedy zostanie ujawniony finał serialu, Armstrong powiedział, że nie chce czekać do wyemitowania ostatniego sezonu. „Nie chowamy piłki zbyt często w programie” – powiedział. „Czuję odpowiedzialność wobec widzów i osobiście nie lubię myśleć:„ Och, to wszystko, chłopaki. To był koniec. Nie podoba mi się to w serialu. Myślę, że chciałbym tego Znany To się kończy”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.