Super Nintendo World Mario Kart Ride ma ścisłe limity talii

Ograniczenia wysokości zawsze stanowiły wyzwanie dla niektórych gości parków rozrywki, ponieważ zabezpieczenia ekscytujących przejażdżek nie są zaprojektowane tak, aby pomieścić każdego rowerzystę. Ale fani Mario przybywają w tym miesiącu do Universal Studios Hollywood na otwarcie Świat Super Nintendo Mogą nie być w stanie cieszyć się najbardziej ekscytującymi atrakcjami parku, tym razem z powodu swojej talii.

według Ostatni raport w dziennik „Wall StreetUniversal Studios Hollywood ostrzegło, że niektórzy goście mogą nie zostać wpuszczeni na przejażdżkę Mario Kart: Wyzwanie Kart, która pozwala gościom wspiąć się na pokład gokarta i doświadczyć popularnej gry wyścigowej Nintendo w prawdziwym życiu dzięki efektom rzeczywistości rozszerzonej i animowanym postaciom, „jeśli mają obwód talii 40 cali lub więcej”. Przy przeciętnej męskiej talii w Ameryce w tej chwili przekraczać 40 caliTo ograniczenie prawdopodobnie pozostawi wielu gości bardzo rozczarowanych po znoszeniu prawdopodobnie bardzo długich kolejek do nowej atrakcji.

W ostatnich latach parki rozrywki w całym kraju stały się bardziej rygorystyczne pod względem bezpieczeństwa i ograniczeń dotyczących pojazdów do jazdy, i nie tylko szybkie atrakcje, takie jak kolejki górskie, mogą prowadzić jeźdźców przez odwrócone pętle i ostre zakręty. Ponieważ przejażdżki w pomieszczeniach stały się bardziej wyrafinowane i obecnie zapewniają rowerzystom bardzo wciągające wrażenia, technologia, z której korzystają, również stała się bardziej wyrafinowana… i bardziej niebezpieczna.

Samochody, których nie ma na drogach, teraz zręcznie przemykają przez atrakcje, takie jak np Krawędź galaktyki Wzrost oporu Z większą szybkością i zwinnością niż pojazdy do jazdy stosowane w klasycznych atrakcjach jak np Piraci z Karaibów. W rezultacie podczas hakerzy nie ograniczaj jeźdźców, Mario Kart: Wyzwanie Kart będzie, gdy istnieje poważne ryzyko odniesienia obrażeń, jeśli pasażer opuści pojazd przed zakończeniem jazdy. Ponadto obecnie większy nacisk kładzie się na bezpieczne zabezpieczanie małych dzieci na tych samych miejscach co dorośli pasażerowie, co przyczynia się do większej liczby ograniczeń dla większych gości.

Jeff Polk, starszy wiceprezes ds. operacji w ośrodku w Universal Orlando Resort, powiedział dziennik „Wall Street To, że wiele atrakcji w parkach oferuje ławki testowe znajdujące się poza terenem rozgrywek, pozwala gościom przetestować ograniczenia i przepustowość z wyprzedzeniem, aby uniknąć konieczności spędzania wielu godzin w kolejce. Ale jednocześnie niektórzy odwiedzający park również powiedzieli dziennik „Wall Street Wstępne testowanie siedzeń może być niewygodne i zawstydzające i nie zawsze wskazuje na rzeczywisty projekt i projekt jazdy.

Some attractions, like Universal’s Islands of Adventure’s The Incredible Hulk Coaster in Florida, now offer certain seats specifically designed for larger guests. But as the pandemic-weary population is embracing travelling and vacations again, theme parks are bursting at the seams with hours-long wait lines, and there’s simply less incentive for parks to offer rides with seats they may not be able to fill every time the ride is operated.

Update 2/2/2023 at 11:00 AM ET:

Universal Studios reached out to Gizmodo to clarify that the 40-inch waist size guideline is not a hard limit and that some riders who exceed 40 inches might still be able to ride, depending on individual circumstances. In the company’s words, “This guideline is not a specific restriction, but is instead meant to encourage guests to try a test seat or to speak with one of our Team Members before riding so they may comfortably and safely board the ride.”

The company also told us that it is working to ensure test seats have a strong balance of privacy and ease-of-access, though did not provide specifics.

This is also not the first time the company has employed the 40 inch waist limit, with previous rides like Lot hipogryfa Również większe ostrzeżenie Pasażerowie są zobowiązani do skorzystania z miejsc testowych przed wejściem na pokład. Universal Studios poinformowało nas, że mają personel zajmujący się projektowaniem przejażdżek i testowaniem rozmieszczenia siedzeń oraz że przerabiają niektóre z istniejących przejażdżek, w tym Magiczne stworzenia Hagrida na motocyklowej przygodziez naciskiem na dostępność.

READ  Xiaomi 13 Pro i 13 są wprowadzane na rynek poza Chinami

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.