Taylor Swift Cases dziękuje za list do wojska za rozbicie Spotify na kawałki

Taylor Swift

Taylor Swift
obrazek: Terry Biały (Obrazy Getty)

Taylor Swift opublikowała list z podziękowaniami dla swoich fanów/małej armii entuzjastycznych i lojalnych zwolenników, dziękując im za pomoc w rozbiciu Spotify na strzępy.

W szczególności dzisiejsza usługa strumieniowania muzyki ogłosiła, że ​​nowy album Swift środek nocy Udało mu się pobić poprzednie rekordy dla „większości strumieni albumów w ciągu dnia” – i nie musiał czekać pełnych 24 godzin na odtworzenie. Spotify nie opublikował konkretnych numerów dla środek nocy i jego jednodniowy występ, ale wiemy, kto pokonał Swifta, by zdobyć ten zaszczyt: Bad Bunny, który… Na Verano Sin T Opublikowała własną płytęz 183 mln emisji pierwszego dnia, we wrześniu 2021 roku.

(Tymczasem Swift musi walczyć tylko wtedy, gdy patrzy tylko na transmisje z artystkami pierwszego dnia: Per GuinnessaA środek nocy W zeszłym roku pobił rekord Swifta w tej kategorii z Czerwony (wersja Taylor))Co z kolei pobiło rekord, który ustanowiła folklor w 2020 roku. Guinnessa Mówi czerwony Nagrał 90,8 miliona strumieni w ciągu pierwszych 24 godzin na Spotify w 2021 roku, co oznacza środek nocy eksplodował droga Ta liczba przekroczyła dzisiaj.)

Swift był zachwycony wiadomością, używając 7 różnych znaków interpunkcyjnych na końcu zdania w zaledwie dwóch zdaniach, pisząc dziś wieczorem na Twitterze: „Jakie mam szczęście, że zrobiłem tu coś oszałamiającego?! ?!!?!” Tymczasem armie środek nocy kontynuuj wysyłanie; Swift podążył za pierwszym wydaniem albumu późnym wieczorem z 3 rano wydanie, które pojawiło się jeszcze później; podążałem ten który z Wideo „Anti-Hero” wydane dziś rano, a więcej w kolejnych dniach. Naprawdę jest (wersja Taylora) i po prostu nią żyjemy.

READ  John Oliver wzywa chciwych właścicieli w raporcie o gwałtownie rosnących czynszach

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.