Ten Omega x Swatch Collab łamie internet

Niespodziewana współpraca sprawiła, że ​​fani czuwają nad księżycem. Omega Firma Swatch połączyła siły z firmą Swatch, aby zaoferować zestaw 11 modeli do tego, co nazywają MoonSwatch. Odtwórz dokładne proporcje i stylizację celebrytów Omega Speedmaster Moonwatchto są kwarc zegarki w Żywa ceramika Etui… a ich koszt to 260 dolarów.

Speedmaster to absolutna podstawa do kolekcjonowania zegarków, ale jego aktualna wersja kosztuje około 6400 USD. Możliwość zdobycia go za ułamek tej kwoty – z płytą sygnowaną już przez samą Omegę – jest dla wielu ekscytująca. Spójrzmy prawdzie w oczy, nawet jeśli masz już zegarek księżycowy lub nigdy go nie chciałeś (w co trudno uwierzyć), jest to po prostu zabawa.

próbka

Misja próbki Zegarek Mercury

próbka

MoonSwatch mierzy te same 42 mm, co Speedmaster, ze wszystkimi szczegółami nienaruszonymi, od obwodu kadłuba po „schodkowe” tarcze pomocnicze. Oczywiście od razu można je odróżnić od Speedmasterów z kilku powodów. Po pierwsze, mechanizmy kwarcowe dyktują szczególny układ tarczy z równomiernie rozmieszczonymi licznikami pomocniczymi na tarczy, a nie układ Speedmastera spychający liczniki pomocnicze w kierunku dolnej połowy. Jeśli przyjrzysz się uważnie, znajdziesz tam również „Swatch” i „MoonSwatch” na tarczy.

Ponieważ każda wersja jest ustawiona na innym ciele niebieskim w naszym Układzie Słonecznym, wersja księżycowa jest najbardziej zbliżona do rzeczywistego Omega Speedmaster. Jednak inne edycje otrzymują licencje kreatywne i wykorzystują możliwości Bioceramic, oferując wszelkiego rodzaju etui i kolorowe wzory, tak jak można oczekiwać od Swatcha. Bioceramic to materiał specyficzny dla firmy Swatch, który wykorzystuje ceramikę i olej rycynowy, aby stworzyć coś w rodzaju hybrydy tworzywa sztucznego i ceramiki, która jest lekka, jedwabista, odporna na zarysowania i interesująca.

Swatch misja do oglądania Marsa

próbka

Swatch zadanie dla zegarka kupującego

próbka

W zależności od Prototyp Omega została stworzona dla NASA w 1972 roku. Więcej detali dla entuzjastów zegarków najwyższej klasy: konstrukcja punktu „90-over” i ukryte „S” w środku kryształu. Warto sprawdzić wszystkie różnice. Wszystko się pojawi Rzep jest taki sam, jak astronauci noszą skafandry.

READ  Usługa Google Nearby Share na komputer z systemem Windows jest już oficjalnie dostępna

Chociaż w dzisiejszych czasach współpraca jest obfita, te między moimi dwiema firmami to rzadkie zegarki, w których tajemnica i konkurencja są normą. Omega i Swatch to dwie siostrzane marki w środku Grupa próbek, ale wciąż niesamowite jest zobaczyć coś w rodzaju legalnie pożądanej nazwy Omega (i Speedmaster) na zegarku za 260 USD. Niektórzy mogą czuć, że dewaluuje markę Omega i design Speedmastera, ale pokazuje też Omegę jako zabawną i atrakcyjną dla młodszej publiczności – i tych, których obecnie nie stać na Speedmastera. Chcielibyśmy zobaczyć więcej tej współpracy między markami zegarków.

Jak więc zdobyć? Na razie będą dostępne tylko pod adresem Wybierz sklepy z próbkami Od soboty 26 marca jeden klient może kupić nie więcej niż dwa z nich. Innymi słowy, może to być naprawdę trudne do zdobycia, ponieważ nie będzie dostępne online, przynajmniej na razie.

Ucz się więcej

Ta treść jest tworzona i utrzymywana przez stronę trzecią i jest importowana na tej stronie, aby pomóc użytkownikom podać ich adresy e-mail. Możesz znaleźć więcej informacji na temat tej i podobnych treści na piano.io

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.