The Crow Reboot, z udziałem Billa Skarsgarda, w reżyserii Ruperta Sandersa — The Hollywood Reporter

Po latach fałszywych początków i wielu epizodach ewolucji, Kruk Wydaje się, że znów jest gotowy do lotu.

Bill Skarsgardktóry grał w Pennywise the Clown w On ona Horrory, zagrasz w ponownym uruchomieniu filmu o nadprzyrodzonej zemście, który wyreżyseruje Robert Sandersznany jako sternik Królewna Śnieżka i Łowca A duch w misce.

dawno temu Crowe Gospodarz Edward R Pressman i Malcolm Gray, współproducent thrillera 2019 Chadwick Boseman 21 mostów, produkować.

Crowe Była to niezależna komedia napisana i zilustrowana przez Jamesa Opara pod koniec lat 80., która opowiadała mroczną historię mężczyzny i jego narzeczonej, którzy zostali napadnięci i zamordowani przez gang po zepsuciu się ich samochodu. Kruk ożywia człowieka i mści się na tych, którzy odebrali mu życie i życie miłosne.

Skarsgård zagra Erica Dravina, człowieka z misją zemsty. Zack Palin, który otrzyma nominację do Oscara za swoje pisanie Król Ryszardnapisał scenariusz.

Projekt jest w fazie przedprodukcyjnej przed czerwcową datą rozpoczęcia, a zdjęcia kręcone są w Pradze i Monachium. Budżet jest w granicach 50 milionów dolarów i wygląda na to, że film naprawdę poleci.

Członkowie KrukMasz jednak wiele powodów, aby podejrzewać, że ta iteracja nie zostanie wykolejona w ostatniej chwili, biorąc pod uwagę niesławną historię franczyzy. Pierwszy film, który ukazał się w 1994 roku, odniósł ogromny sukces, okazał się ogromnym sukcesem kasowym i zyskał dużą sławę po śmierci gwiazdy Brandona Lee.

Kontynuacja zatytułowana Kruk: Miasto AniołówW roli głównej Vincent Perez. Został wydany w 1996 roku, a po nim pojawiły się dwa kolejne filmy, Kruk: zbawienie (2000) i Wrona: zła modlitwa (2005), z Ericiem Mabiusem i Edwardem Furlongiem na czele. Był nawet serial telewizyjny z końca lat 90. z Markiem Dacascosem w roli głównej. lecz odkąd niegodziwa modlitwaOtwarcie w 2005 roku, franczyza była świadkiem wielu przeciągnięć liny.

READ  Porady Wordle 260 – Potrzebujesz pomocy w znalezieniu odpowiedzi na 6 marca? Trzy przewodniki po Wordle | Dzisiejsze gry | rozrywka

Reżyser Stephen Norrington (kod) uczestniczył w jednym restarcie, podczas gdy F. Javier Gutiérrez uczestniczył wprzed upadkiemA Luke Evans pracował nad innym filmem. Corin Hardy (zakonnica) przejął restart w 2017 roku i złapał Jasona Momoę na gwiazdę, ale obaj mężczyźni odeszli w 2018 roku. Walka o problemy finansowe Między producentami a dystrybutorem ponownie podciął skrzydła projektu.

Skarsgard, który pomógł On ona Filmy straszą ponad 1,1 miliarda dolarów na całym świecie i będą oglądane w przyszłości John Wick: Rozdział 4 Obecnie kręci film akcji fantasy chłopak zabija świat. Jak na ironię, użyczył głosu postaci zwanej Kro w filmie Marvela z 2021 r. wieczność.

Sanders wypracował sobie nazwisko jako menedżer handlowy biegły w magii wizualnej, zanim zadebiutował od dawna w 2012 roku Królewna Śnieżka i ŁowcaJest to wysokobudżetowy film fantasy z Kristen Stewart, Charlize Theron i Chrisem Hemsworthem. Piknik 2017, zaczerpnięty z mangi duch w misceW roli głównej Scarlett Johansson.

Skarsgard jest reprezentowany przez WME, Magnolia Entertainment i Hirscha Wallersteina. Sanders jest reprezentowany przez CAA, Grandview i Independent Talent Group.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.