The Legend of Zelda: Tears of the Kingdom przewodnik po zamówieniach w przedsprzedaży

Jeśli chcesz kupić bilet dla siebie na pokładzie The Legend of Zelda: Kingdom’s Tears Hype Train i zamów grę w przedsprzedaży przed jej premierą 12 maja, a równie dobrze możesz otrzymać wspaniałe bonusy. Niektórzy sprzedawcy detaliczni oferują bezpłatne zachęty do zamówienia w przedsprzedaży, takie jak drzeworyt lub grafika, co jest miłym dodatkiem, który nie kosztuje nic więcej. Lub fani superbohaterów, którzy chcą wydać dodatkowe pieniądze, mogą otrzymać uroczą Edycję Kolekcjonerską z mnóstwem akcesoriów (niestety, gdyby kiedykolwiek była ponownie dostępna).

Która metoda składania zamówień w przedsprzedaży przynosi największe korzyści? W rzeczywistości jest jeden sposób na zaoszczędzenie 20 USD na grze, ale dotyczy to tylko edycji cyfrowej i wyłącznie dla subskrybentów Nintendo Switch Online. Tutaj omówimy mały wybór bonusów za zamówienie w przedsprzedaży dla fizycznej wersji Królewskie łzy Możesz więc podjąć decyzję o zakupie w jednym miejscu, bardzo łatwo.

Przed Sprzedaż The Legend of Zelda: Kingdom’s Tears Z darmowymi bonusami

To najlepsze zachęty do składania zamówień w przedsprzedaży Królewskie łzy Za regularną cenę 69,99 USD i uzyskanie czegoś prostego.

Best Buy zawiera bezpłatne grafiki z aktualną wersją gry na kartridże. To podstawowa grafika gry, którą widzieliśmy wiele, która wygląda świetnie, ale pamiętaj, że nic nie wskazuje na to, jak duża jest.

$70

Zamawiając w przedsprzedaży Best Buy nową Zeldę, otrzymasz darmową grafikę, przedstawioną tutaj.

Prawdopodobnie najciekawszą zachętą do zamówienia w przedsprzedaży jest GameStop oferujący bezpłatną drewnianą deskę, która świetnie wygląda. Ale kompromis z tym ekskluzywnym prezentem w przedsprzedaży to GameStop Wymaga to odebrania go w sklepie. Nie mogę uwierzyć, że GameStop oczekuje ode mnie wyjścia w dniu, w którym powinienem być wewnątrz Graj w grę bez zatrzymywania się.

Zachętą Walmart jest bezpłatna przepustka ścienna Master Sword. Niestety, po tym, jak Walmart szybko wyprzedał się z Zwój ścienny w kolorze złotym który był ograniczony do 5000 sztuk, wrócił z czarnym zwojem na ścianie, który został sprzedany, zwrócony i ponownie sprzedany. Czarny zwój jest również „ograniczony”, ale nie ma wzmianki o dokładnej liczbie, więc może pojawi się ponownie.

$69

Bezpłatny prezent Walmart w przedsprzedaży z Królewskie łzy jest skończonym zwojem ściany, pokazanym tutaj i nie może mierzyć zbyt wiele.

Zamów Nintendo Switch OLED Zelda Special Edition

Mamy już małe wyjaśnienie, gdzie można dostać swój Nintendo Switch OLED The Legend of Zelda: Kingdom’s Tears Wersja jest już dostępna do łatwego zamawiania. To ładnie wyglądająca konsola ze złotymi Joy-Conami i białą podstawą ozdobioną graficznymi motywami Zelda. Jeśli chcesz go za cenę wywoławczą 359,99 USD (co robi NIE Łącznie z grą), możesz go zdobyć już teraz AmazonkaI najlepsza ofertaI BramkaLub Nintendo.

Nowa konsola Nintendo Switch OLED Zelda: Tears of the Kingdom Edition wraz z kontrolerami Joy-Con i stacją dokującą.

$360

Limitowana edycja konsoli Nintendo świętuje wyczekiwaną premierę gry The Legend of Zelda: Kingdom’s Tears. Zawiera ekran Nintendo Switch OLED, Zelda– Tematyczne kontrolery Joy-Con ze stacją dokującą Zelda Ikonografia.

prośba o plik Królewskie łzy Futerał do przenoszenia konsoli Nintendo Switch

Jeśli kupisz prywatnie Zelda-themed Switch OLED, możesz również ukończyć motyw i zamówić w przedsprzedaży Królewskie łzy Wersja Nintendo Switch Carry Case za 24,99 USD najlepsza oferta I Jim Stop. Jest ozdobiony pasującymi oznaczeniami dla konsoli z edycji specjalnej, zawiera osłonę ekranu i ma zostać uruchomiony 12 maja wraz z grą. W przeciwieństwie do konsoli Switch Pro z motywem Zelda, ta nie została wyprzedana w oknie przedsprzedaży.

Przed Sprzedaż The Legend of Zelda: Kingdom’s Tears Edycja Kolekcjonerska

Na koniec porozmawiajmy w końcu o nieuchwytnym białym wielorybie z przedsprzedaży Zeldy. the The Legend of Zelda: Kingdom’s Tears Edycja kolekcjonerska to kosztowny pakiet wymagany do gry, zawierający mnóstwo luksusowych łupów. Pod tym względem standardowa wersja gry na kasety jest dostarczana z metalową stalową obudową, która wygląda bardziej elegancko na twojej półce, wraz z plakatem, szpilkami kolekcjonerskimi i mini książeczką z grafikami, które razem kosztują 129,99 USD.

Zamówienia w przedsprzedaży u sprzedawców detalicznych, takich jak AmazonkaI najlepsza ofertaI Jim StopI Bramka Wyprzedał się bardzo szybko i był okresowo ponownie przycinany na krótkie okresy, ale nadal nie jest teraz dostępny. że to Może Może wrócić z większą liczbą podobnych Przerażający Metroid Edycja specjalna tak, ale z pewnością nie ma gwarancji, że stanie się to przed lub nawet po 12 maja.

$130

Edycja kolekcjonerska New Zelda zawiera fizyczną grę ze stalową obudową, zestawem przypinek, plakatem i artbookiem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.