The Lightning milczy, gdy mija termin handlu NHL

BUFFALO, NY — dyrektor generalny Lightning, Julien BriseBois, opisał się w tym tygodniu jako nadzorujący pulę rzadkich talentów franczyzy, odpowiedzialny za podejmowanie niezbędnego ryzyka, aby zapewnić drużynie jak najlepsze wykorzystanie mistrzostw. Akcje draftu draftu nie mogą wygrać Pucharu Stanleya w tym sezonie, więc polowanie na spoty ma pierwszeństwo.

Teraz, po jednym z najbardziej pracowitych sezonów handlowych w NHL, kiedy Lightning był zmuszony być głównie znacznikami, BriseBois podwaja, że ​​tegoroczna drużyna ma dość paliwa w zbiorniku, aby awansować do czwartego z rzędu finału Pucharu .

Zebrał posiłki. BriseBois powiedział, że napastnicy Tanner Jeannot i Michael Esimont byli głównymi celami Lightning ze względu na brak miejsca na wynagrodzenie i aktywów komercyjnych, a Lightning nabył oba, chociaż Jeannot kosztował Tampa Bay pięć typów.

Jeśli historia jest jakąś wskazówką, te posunięcia prawdopodobnie się powiodą, podobnie jak te Nicka Paula i Brandona Hagela, a wcześniej Blake’a Colemana i Barclaya Goudreau.

Ale bledną w porównaniu ze stereotypowymi ruchami, które wykonali niektórzy potencjalni przeciwnicy Błyskawicy ze Wschodniego Playoffa.

„Skupiamy się na naszym zespole” – powiedział BriseBois w piątek po spokojnym Błyskawicznym dniu w terminie, nie wykonując żadnego ostatniego ruchu przed terminem o godzinie 15:00. „Staramy się zbudować najlepszą możliwą iterację dla naszego składu i zakładam, że moi koledzy z drużyny próbują zrobić to samo ze swoimi klubami.

„Wiedzieliśmy, jakie jest nasze miejsce na czapkę; wiedzieliśmy, że wchodzimy w nasz projekt kapitałowy. Wiedzieliśmy, jaki jest nasz skład i obszary, w których myśleliśmy, że możemy pomóc grupie być trudniejszym zespołem do odrobienia w czasie gry”.

Pozyskanie lewego skrzydłowego Tannera Jeannota to jeden z zaledwie dwóch ruchów, które Lightning wykonuje przed terminem wymiany. [ DIRK SHADD | Times ]

BriseBois powiedział, że Jeannot i Eyssimont powinni pomóc Lightningowi, aby był trudny do zabicia. Ma nadzieję, że Gano, Ross Colton i Paul mogą utworzyć trzecią linię, która sprawi, że przeciwnicy tacy jak Jani Gord będą pasować. Chleb i masło Eyssimonta jest pod kontrolą, a on może przyspieszyć dolną szóstkę. Błyskawica jak zaleta, którą oferuje, mimo że jest to jej trzeci przystanek w mniej niż dwa miesiące.

BriseBois powiedział, że dobrze radzi sobie z obroną Lightning, chociaż Tampa Bay ma ostatnio problemy z obroną, strzelając cztery lub więcej bramek w czterech z ostatnich pięciu meczów. The Lightning przesunął prawego obrońcę Cala Foote’a w zamian za Jeannota, ale BriseBois powiedział, że prawi obrońcy AHL Syracuse Darren Raddysh i Philippe Myers są odpowiednimi uzupełnieniami.

Błyskawica stworzyła dużo miejsca w handlu Eyssimont, kiedy San Jose zabrał Vladislava Namestnikova i połowę jego pensji, więc mają miejsce na wywołanie, jeśli potrzebują głębi.

„Więc nie jest to dla mnie obszar troski” – powiedział Brisboa o obrońcy. „Wystawiłbym nasz Korpus D przeciwko wszystkim innym. Jesteśmy tam z jednymi z najlepszych drużyn D w lidze.”

Przestrzegaj wszystkich procedur na lodzie i poza nim

Przestrzegaj wszystkich procedur na lodzie i poza nim

Zapisz się do naszego bezpłatnego biuletynu Lightning Strikes

Co tydzień w trakcie sezonu będziemy przesyłać Ci wiadomości, analizy i komentarze dotyczące Bolts.

Wszyscy jesteście zarejestrowani!

Chcesz więcej naszego bezpłatnego cotygodniowego biuletynu w swojej skrzynce odbiorczej? Zacznijmy.

Poznaj wszystkie dostępne opcje

Pomimo powiązań z prawym obrońcą Anaheim, Johnem Klingbergiem, który został wysłany do Minnesoty tuż przed terminem, BriseBois powiedział, że po przejęciu Jeannota i Eyssimonta spodziewał się spokojnego dnia w terminie.

„W piątek nie mieliśmy żadnych konkretnych celów” – powiedział BriseBois. „Kiedy transakcja (Eyssimonta) została zakończona, tak bardzo, jak szukaliśmy okazji, nie mieliśmy nic, w co moglibyśmy się dostać (w piątek), co, jak sądziliśmy, mieliśmy nadzieję wykorzystać”.

Błyskawicom trudno było wykonać ogromny ruch podobny do tego, który wykonali podczas zawodów konferencyjnych. Są w kolejce do rewanżu w pierwszej rundzie z Maple Leafs, którzy pozyskali napastników Ryana O’Reilly’ego i Sama Lafferty’ego podczas przezbrojenia ich obrony. Bruins, z którymi Lightning mógł zagrać w drugiej rundzie, dodali napastnika Tylera Bertuzziego i obrońcę Dmitrija Orłowa. Drużyny Metropolitan, Rangers i Devils, wykonały błyskotliwe ruchy, zdobywając odpowiednio Patricka Kane’a i Timo Meyera.

Ryan O'Reilly (90) był kluczowym zawodnikiem Maple Leafs przed terminem wymiany i jest potencjalnym przeciwnikiem Lightning w pierwszej rundzie.
Ryan O’Reilly (90) był kluczowym zawodnikiem Maple Leafs przed terminem wymiany i jest potencjalnym przeciwnikiem Lightning w pierwszej rundzie. [ JASON FRANSON | AP ]

Ale BriseBois okazał zaufanie do swojej grupy, z wiarą, że Lightning wyrwie się ze swojego funku i będzie w najlepszej formie przed sezonem. The Lightning w ostatnich pięciu meczach notowali 1-2-2, a ich zmagania charakteryzowały się niechlujną grą na końcu.

„Stanie się to w trakcie sezonu” – powiedział BriseBois. „Może to być trochę ludzka natura, choć nie lubimy tego przyznać, że mamy trochę ochrony, jeśli chodzi o zapewnienie sobie miejsca w play-off. Gramy przeciwko zespołom, które często są w środku już w tym momencie walczą o swoje play-offowe życie Poziom pilności naszych przeciwników.

„I mam wielkie zaufanie do świata w naszych zawodnikach i sztabie szkoleniowym, że zostanie to rozwiązane w niezbyt odległej przyszłości”.

Skontaktuj się z Eduardo A. Enciną pod adresem [email protected]. Śledź @EddieintheYard.

• • •

Zapisz się do Lightning Strikes, cotygodniowego biuletynu autorstwa twórcy beatów Bolt, Eduardo A. Enciny, który przybliża Cię do lodu.

Nie przegap najnowszych sportów uniwersyteckich z Bucs, Rays, Lightning, Florida College i innych. Śledź naszą drużynę sportową Tampa Bay Times na Twitterze Świergot I Facebook.

READ  Obrońca byków Lonzo Ball (kolano) nie zagra do końca sezonu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.