Ticketmaster przeprasza za fiasko biletów na koncert Bad Bunny po klęsce przedsprzedażowej Taylor Swift

zły króliczek Fani zostali pozostawieni na lodzie po tym, jak kupili legalne bilety na jeden z jego ostatnich koncertów w ramach „Top World Tour” w Mexico City w piątek wieczorem.

Portorykański muzyk, którego pełne nazwisko to Benito Antonio Martínez Ocasio, zdobył dwie nagrody Grammy, cztery Latin Grammy Awards i sprzedał pięć milionów płyt na całym świecie.

Setki fanów próbowało wejść na Estadio Azteca z ważnymi biletami, ale podobno odmówiono im, ponieważ ich bilety zostały błędnie uznane za fałszywe, duplikaty lub anulowane.

Agencja biletowa snafu to najnowsza kontynuacja Live Nation Klęska przedsprzedażowa Taylor Swift Gdy fani godzinami czekali online, aby dostać miejsce na jednym z jej nadchodzących koncertów „The Eras Tour”, tylko po to, by przegapić koncert, a potem dowiedzieli się, że ogólna sprzedaż została całkowicie anulowana z powodu ogromnego popytu.

FANI TAYLOR SWIFT POZWAJĄ TICKETMASTERA O FIASKO BILETU KONCERTOWEGO

Fani Bad Bunny przegapili jego koncert po tym, jak ogromna liczba fałszywych biletów zalała systemy Ticketmaster. Internetowy sprzedawca biletów miał ostatnio poważny problem z przedsprzedażą nadchodzącej trasy koncertowej Taylor Swift. (Getty Images/Getty Images)

Ticketmaster Mexico został przytłoczony napływem fałszywych biletów krążących w jego systemie na pokazy w Mexico City, co spowodowało anulowanie prawdziwych kuponów.

Klęska TAYLOR SWIFT TICKETMASTER PRZYCIĄGA UWAGĘ TABLICY IMPRESJI SENATORA

Firma w oświadczeniu opublikowanym w języku hiszpańskim przeprosiła uczestników i powiedziała, że ​​każdy, kto miał bilet i „nie mógł dostać się na koncert, zwróci pełny koszt biletu”.

Jeden z użytkowników Twittera powiedział, że Ticketmaster był „największym oszustwem w historii i najbardziej skorumpowaną firmą w kraju”, wyrażając swoją frustrację po hiszpańsku pod przeprosinami.

Inny użytkownik zapytał, w jaki sposób sprzedawca nie może polegać na legalnych biletach i zastanawiał się, w jaki sposób zwrot kosztów „usuwa złe doświadczenia tych, którzy go sklonowali i ukradli im bilety”.

Piosenkarz „Deals” sprzedał ponad 944 000 biletów i zarobił ponad 232 miliony dolarów na 21 koncertach w 15 miastach – według Billboard zarabiając ponad 10 milionów dolarów na jednym koncercie.

Kliknij tutaj, aby przeczytać więcej o FOX BUSINESS

Jego wyprzedany koncert na stadionie SoFi w Los AngelesKalifornia jest najbardziej dochodowym amerykańskim koncertem wszechczasów, zaraz za koncertem George Street Farewell Concert w Arlington w Teksasie w 2014 roku.

W zeszłym miesiącu 14 milionów Taylora Swifta Fani okazali swój ślepy optymizm, gdy ustawili się w kolejce, aby kupić bilety, na które ich nie było stać po tym, jak Ticketmaster sprzedał ponad 2 miliony biletów w okresie przedsprzedaży i anulował ogólną sprzedaż.

Taylor Swift na gali MTV VMA

Taylor Swift walczyła z Ticketmaster po tym, jak fani nie mogli kupić biletów na jej „Eras Tour”. (Brian Beder/Getty Images)

„Jest rzeczą oczywistą, że bardzo chronię moich fanów” – napisał Swift w mediach społecznościowych dzień po katastrofie. „Istnieje wiele powodów, dla których ludzie mają trudności z uzyskaniem biletów, a ja próbuję dowiedzieć się, jak można poprawić tę sytuację w przyszłości. Nie zamierzam nikogo usprawiedliwiać, ponieważ prosiliśmy ich wiele razy , jeśli mogą obsłużyć tego rodzaju popyt, a my upewniliśmy się, że mogą. To naprawdę niesamowite, że 2,4 miliona ludzi dostało bilety, ale naprawdę wkurza mnie to, że wielu z nich czuje się, jakby mieli kilka ataków niedźwiedzia, aby je zdobyć. „

Kilka Swifties pozwało Ticketmaster i Live Nation w zeszłym tygodniu po fiasku przedsprzedażowym.

W pozwie zarzuca się, że Ticketmaster dopuścił się naruszeń przepisów antymonopolowych, oszukańczych praktyk i oszustw związanych z ustalaniem cen, nie sprzedając biletów. Ticketmaster jest również oskarżany o zachęcanie skalperów, ponieważ firma uzyskuje dochody z opłat, gdy bilety są odsprzedawane na jej platformie.

READ  Ana de Armas konfrontuje się z ciemną stroną celebrytów w nowym zwiastunie „Blondynki” - The Hollywood Reporter

Pobierz akcję FOX w podróży, klikając tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.