TikToker znaleziony martwy na polu po jego zniknięciu

Brazylijska influencerka TikTok, która zaginęła na dwa dni, została znaleziona martwa w swoim samochodzie po tym, jak twierdziła, że ​​zjeżdżała z klifu.

Władze podobno odkryły zmarłą kobietę, 41-letnią Raquel da Silva Mora Medeiros, w przewróconym samochodzie w pobliżu autostrady BR-364 w Ariquemis w Rondonii, 18 października.

Federalna policja drogowa doszła do wniosku, że jej samochód przewrócił się po upadku z klifu na poboczu drogi, nie podejrzewając błędu. Twierdzili, że odnalezienie ciała dentysty trwało tak długo, ponieważ jej samochód był ukryty w gąszczu roślinności, Zgłoszono G1 Global.

To oznaczało tragiczny koniec przerażającej sagi, która rozpoczęła się po zniknięciu Medeirosa dwa dni wcześniej, 16 października. Zmarła podobno opuściła gminę Ji Parana – jej miejsce urodzenia – około godziny 22:00 tego dnia białym Chevroletem. Onyks.

Raquel da Silva Mora Medeiros była „ukochaną” dentystką i influencerką.


Władze twierdziły, że Medeiros trudno było znaleźć, ponieważ jej samochód był ukryty w trawie.

Władze twierdziły, że Medeiros trudno było znaleźć, ponieważ jej samochód był ukryty w trawie.


Medeiros podobno wyruszyła z klifu, po czym przewróciła swój samochód i wpadła w kępę roślinności.

Medeiros podobno wyruszyła z klifu, po czym przewróciła swój samochód i wpadła w kępę roślinności.


Ostatnio widziano ją na kamerach CCTV przybywających do Jarrow, ostatniego miasta na drodze do Ariquemes – 20 minut po rozpoczęciu jazdy.

Po tym, jak Medeiros nie wróciła do domu, zaniepokojeni członkowie rodziny opublikowali później ogłoszenie o zaginięciu w mediach społecznościowych, ostrzegając władze o jej zniknięciu, donosi Jam Press. To skłoniło do podjęcia poważnych wysiłków badawczych, a władze patrolowały części trasy między ich punktem startu a miejscem, w którym byli ostatnio widziani z pomocą wsparcia lotniczego. Wtedy odzyskali jej szczątki.

Medeiros była znakomitą dentystką, która specjalizowała się w ortodoncji i stomatologii szpitalnej – co regularnie dokumentowała swoim obserwatorom na TikTok. Opublikowała również filmy związane z podróżami, przyjaciółmi, rodziną i chodzeniem na siłownię.

Rodzina Medeiros zaalarmowała władze, gdy dentysta nie wrócił do domu.
Rodzina Medeiros zaalarmowała władze, gdy dentysta nie wrócił do domu.
prasa dżem

Współpracownicy podstawowej opieki zdrowotnej w Arikimis, gdzie pracuje od 2017 roku, twierdzili, że Medeiros jest „lubiany przez pacjentów i współpracowników”.

Jej rodzina powiedziała, że ​​Medeiros zostanie pochowany 20 października w kościele w Arikimis.

READ  Erupcja wulkanu Tonga była niezwykła, mogła nawet ogrzać ziemię

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.