Tłum wiwatuje Elona Muska po tym, jak Dave Chappelle mówi „Zrób trochę hałasu” | Elona Muska

Uprzejma wersja jest taka, że ​​nigdy nie poszło zgodnie z planem Elona Muska W swoim ostatnim występie scenicznym.

„Panie i panowie, zróbcie hałas przy najbogatszym człowieku na świecie” – powiedział komik Dave Chappelle ryknął na scenie w Chase Center w San Francisco w niedzielę wieczorem, zapraszając właściciela Twittera, aby do niego dołączył.

Przez pierwsze dwie sekundy Musk wydawał się gotowy przyjąć ekstatyczne przyjęcie ze strony 18-tysięcznego tłumu. Uniósł ręce w górę i obrócił się, jakby strzelił gola decydującego o mundialu.

Wtedy zaczęło się szaleństwo. I to trwało. I zrobiło się głośniej. I głośno. Przez większą część 10 minut zapewniano odczyt aktualnych ocen popularności Muska w czasie rzeczywistym.

„Kontrowersje, koleś” – nietypowa dyplomatyczna odpowiedź Chappelle’a skierowana do Muska odbiła się echem po audytorium. – Nie spodziewałeś się tego, prawda?

To podsumowuje dziwny aspekt masowej owacji Muska w niedzielę – obaj na scenie wydawali się autentycznie zszokowani przyjęciem. W końcu to San Francisco, gdzie Musk zwolnił tysiące pracowników po przejęciu Twittera za 44 miliardy dolarów w październiku, a nawet ci, którzy zachowali pracę, powiedzieli mu, że muszą pracować. „Długie godziny przy dużej intensywności”.

„Wygląda na to, że niektóre osoby, które zwolniłeś, są na widowni” – powiedział Chappelle, tym razem nie żartując.

Co więcej, Musk zgodził się wystąpić przed jednym z najbardziej postępowych miejskich klubów komediowych w Ameryce — jednej z najbardziej postępowych publiczności. Wszystko to było prawdopodobnie nierozsądne, a przez weekend nadal podżegał skrajnie prawicowe oddziały.

Wezwał do ścigania lidera Epidemic Health Anthony’ego Fauciego, szerząc spiski QAnon i publikując transfobiczne komentarze.

To było jak usłyszenie piżmowego krzyku, którego nie można było normalnie stłumić. Zaniemówił, otwierając usta, prosząc o pomoc, „Dave, co mogę powiedzieć?”

– Nic nie mów – poradził Chappell. „Słyszysz ten dźwięk, Elonie? To był dźwięk zbliżających się niepokojów społecznych.

Przynajmniej istniały alternatywne fakty, na których można się oprzeć. Kasthuri był podekscytowany i tętnił życiem w poniedziałek rano Przepisywanie historii. Zapewnił swoich obserwujących na Twitterze, że ogłuszający hałas to w rzeczywistości „90% okrzyków i 10% okrzyków”.

Powiedz to pisarzowi Jamesowi Yu, który był na niedzielnym spotkaniu. „Dobre 80% buczenie stadionowe” OceniłGdy farsa się zaczęła, Kasthuri zwiędł na scenie i stał się „kolbą kukurydzy”.

READ  Plan Senatu dotyczący stałego czasu letniego budzi wątpliwości w Izbie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.