Trail Blazers PG Damian Lillard zwycięzcą All-Star Weekend

Rozgrywający Portland Trail Blazers, Damian Lillard, cieszy się przerwą od uroczystości All-Star.

Po wygraniu konkursu za trzy punkty Lillard ma teraz w domu pełną torbę trofeów. Raport Bleachera Andy’ego Baileya Wybrano Dame jako jedną ze zwycięzców All-Star Weekend.Przeciętność Portland Trail Blazers została zahamowana przez śmieszną kampanię Damiana Lillarda.

Odnotowuje rekordy w karierze pod względem punktów (31,4) i potrójnych (4,2) na mecz, jednocześnie strzelając 37,2 procent głębokości, i nie zdobył wystarczającej liczby głosów, aby rozpocząć All-Star Game.

Ale wyprzedził parę Pacery z Indiany (Terese Halliburton i Buddy Held) w finale konkursu za trzy punkty, potrząsając koszulką college’u w Weber State w swoim stanie college’u.

Jakby tego było mało, zszedł z ławki i stracił 26 punktów w Meczu Gwiazd, wliczając w to zwycięzcę meczu.

Oczywiście Lillard nie potrzebuje hackowania, ale ta kampania solowa zasługuje na więcej uwagi. W ten weekend dała mu przynajmniej trochę tego.

Miło jest widzieć, jak Lillard cieszy się miłością i uwagą krajowej publiczności. Jak dotąd miał za sobą historyczny sezon z Blazers, prawdopodobnie najlepszy w swojej karierze. Nawet jeśli tabela tego nie mówi, Lillard ma fenomenalny sezon, więc nie jest niespodzianką, że dominuje, gdy światła były jasne podczas Weekendu Gwiazd.

Może uda mu się powtórzyć ten niesamowity występ w drugiej połowie, który mógłby katapultować Blazers do fazy play-off.

Czytaj więcej

READ  Astros ponownie podpisał kontrakt z Rafaelem Monteiro

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.