Transakcja Knicks prowadzi Larry’ego Ogungube

The Bears ogłosili, że zerwali umowę z Defensive Intervention Larry Ogongobe. Według informacji prasowej klubu, Ogunjobi zawiodło w moim ciele.

tak jak wcześniej wspomniałem, Larry Ogongobe Uosabia wszystko, czego szukamy w BearOgólne silniki Ryan Bulls Powiedział w oświadczeniu. „Jest wyjątkową osobą i graczem. Podczas ligowego okna negocjacyjnego na początku tego tygodnia zgodziliśmy się na kompromis z nim, pod warunkiem, że zostanie tu przekazany fizycznie. Po standardowym i dokładnym badaniu lekarskim i lekarskim z Larrym wczoraj po południu, nasz zespół medyczny uznał, że zawiódł fizycznie i dlatego niestety nie podpisaliśmy go dzisiaj. To trudne i emocjonalne dla wszystkich zaangażowanych, ale ostatecznie jest to najlepsze dla ochrony Chicago Bears. „

Kontrakt miał być wyceniony na 40,5 miliona dolarów w ciągu trzech lat, z gwarancją 26,35 miliona dolarów. Miał to być duży wzrost pensji 27-latka (28 czerwca), ale teraz będzie musiał znaleźć swój następny kontrakt gdzie indziej.

Ogunjobi spędził pierwsze cztery sezony z Browns, zanim w zeszłym roku przeniósł się do Bengals. W 2021 r. wykonał 49 odbiorów i siedem worków w 16 meczach. Inwestowanie w Ogunjobi – wraz z polubieniami Trey Hendrickson A Shidobi Ozzy Opłaciło się, ponieważ Bengale zdobyli tytuł AFC North po raz pierwszy od 2015 roku.

Niestety jego sezon został przerwany z powodu kontuzji prawej stopy przed rundą ligową. Wydaje się, że ta sama kontuzja stopy kosztowała go kontrakt z Chicago.

Po zwolnieniu byłego Bengalu Niedźwiedzie zgodziły się podpisać dawny sprzęt obronny dla Chargers Justin Jones (Świergot Połączyć przez Jeremy’ego Fowlera z ESPN.com). Jones, który ukończył listę 40 najlepszych halowych defensorów w 2020 roku według Pro Football Focus, dołączy do Bears na dwuletnią umowę.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.