Trevor Noah opuszcza The Daily ShowCNN

Gospodarz Daily Show, Trevor Noah, ogłosił, że odejdzie od biurka kotwicy.

W oświadczeniu wideo opublikowanym na Twitterze w czwartek Noah powiedział, że po siedmiu latach prowadzenia satyrycznego programu informacyjnego Comedy Central „jego czas dobiegł końca”.

„To było absolutnie niesamowite. To było coś, czego nigdy się nie spodziewałem” – powiedział Noah o swoim doświadczeniu w prowadzeniu programu. „Ciągle myślałem o wszystkim, przez co przeszliśmy. Prezydentura Trumpa, pandemia, tylko podróż, jeszcze więcej pandemii i zdaję sobie sprawę, że po siedmiu latach mój czas się skończył.

Noah, zawodowy komik z RPA, był stosunkowo nowicjuszem wśród amerykańskiej publiczności, kiedy został wybrany na gospodarza „The Daily Show” po podpisaniu kontraktu z Jonem Stewartem w 2015 roku.

Obejrzyj fragmenty pierwszego odcinka „The Daily Show with Trevor Noah”

Noe powiedział: „Chcę podziękować tobie i tobie, który to widział”. „Nigdy nie marzyłem, że tu będę. Czuję się jak „Charlie i fabryka czekolady”. Przyjechałem tutaj w trasę, aby zobaczyć, jak wyglądał poprzedni program, a potem, jak wiesz, dostałem klucze”.

Noah zasugerował, że jego decyzja o opuszczeniu serialu była zakorzeniona w jego pragnieniu powrotu do bardziej stand-upowej akcji.

„Spędziłem dwa lata w moim mieszkaniu, a nie w drodze, a kiedy tam wróciłem, zdałem sobie sprawę, że jest jeszcze jedna część mojego życia, którą chcę dalej odkrywać. Tęsknię za nauką innych języków” – powiedział Noah.

Wyraził wdzięczność swoim widzom, obsadzie „The Daily Show” i Comedy Central, „którzy wierzyli w tego przypadkowego komika, którego nikt po tej stronie świata nie znał”.

„Uwielbiałem prowadzenie tego programu, było to jedno z moich największych wyzwań i największa przyjemność” – powiedział Noah. „Uwielbiałem próbować znaleźć sposób na rozśmieszenie ludzi, nawet gdy historie są szczególnie wspaniałe, nawet w najgorsze dni. Śmialiśmy się razem, płakaliśmy razem.”

Nie podzielił się datą swojego ostatniego występu, ale powiedział, że będzie w pobliżu przez jakiś czas.

– Nie martw się, nie znikam – powiedział Noah. „Jeśli będę ci winien pieniądze, będę ci nadal płacić”.

READ  „Gwiezdne wojny”: nowy zwiastun „Andor” bada początki buntu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.