Trzy osoby skazano na dożywocie za zabójstwo Ahmeda Arbury

Pan zablokowany przez ciężarówki. Pościg zakończył się fizyczną konfrontacją z Arbury, Travisem McMichaelem, który powiedział, że Mr. Arbery został postrzelony trzy razy za blisko. Pan. Brian sfilmował morderstwo swoją kamerą w telefonie komórkowym, a nagranie było szeroko rozpowszechniane w Internecie, wywołując narodowe oburzenie.

W piątek pan Członkowie rodziny Arbery poddali się sędziemu, argumentując, że mężczyźni powinni otrzymać maksymalny wyrok i nadal rdzewieją. Jego siostra, Jasmine Arberry, będzie miała ciemniejszą skórę i kręcone włosy, panie.

Pan. Arbury był entuzjastą joggingu, a jego rodzina powiedziała, że ​​w dniu swojej śmierci biegał w okolicy. Marcus Arbery senior, jego ojciec, powiedział w sądzie: „Nie tylko pobili mojego syna w biały dzień, ale zabili go, gdy robił to, co chciał”: „Biegał”.

Wanda Cooper-Jones, matka Ahmeda Arbery’ego, zauważyła, że ​​jego syn nigdy nie rozmawiał z wyznawcami podczas pościgu. „Nigdy im nie powiedział ani słowa, nigdy im nie groził – po prostu chciał być sam” – powiedział. „Są w pełni zaangażowani w swoje zbrodnie. Niech w pełni poniosą ich konsekwencje.

Sprawa zostanie skierowana do Sądu Najwyższego Gruzji. Jednak w wywiadzie udzielonym w tym tygodniu Cooper-Jones powiedziała, że ​​przygotowuje się do następnego procesu w sądzie federalnym, w którym trzech mężczyzn zostało oskarżonych o przestępstwa z nienawiści i usiłowanie porwania oraz grozi im wyrok dożywocia. Proces ma się rozpocząć 7 lutego.

– Będę tam codziennie – powiedziała. „Muszą również odpowiedzieć na te zarzuty”.

Pani Cooper-Jones powiedziała, że ​​ostatnio skontaktowali się z nią prawnicy federalni i zapytali, czy czułaby się komfortowo z umową dotyczącą petycji. Powiedział, że powiedział im, że chce zobaczyć sprawę federalną przed sądem.

READ  Chris Stapleton, babyface śpiewający podczas meczu przed Super Bowl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.