Trzy powody, dla których ta zmagająca się z problemami giełda fintechów może wyjść z zastoju

PayPal W tym tygodniu spadły o 16%, ale jeden ze starszych analityków przedstawia długoterminową zwyżkę dla walczących akcji.

Po słabych wynikach firmy pojawia się niepewność kierownictwa. Dyrektor finansowy PayPal, John Rainey, ogłosił w zeszłym tygodniu, że opuści firmę pod koniec maja. Jednak Akshata Belkiri z Bruderman Asset Management wyraził optymistyczny argument za PayPalem w CNBC.Szybkie pieniądze” w tym tygodniu.

Analityk giełdowy firmy kocha akcje z trzech powodów:

1. Sprzedaż po pandemii może się odbić

Bailkeri, którego firma jest właścicielem akcji PayPal, wierzy, że sprzedaż wzrośnie w świecie po pandemii.

„Uważamy, że odsetek sprzedaży detalicznej online powinien wzrosnąć w 2023 r.” – powiedział Belkyrie. „PayPal jest głównym beneficjentem”.

2. Przydatne spin-offy z eBay

Twierdzi, że PayPal jako samodzielna firma również dobrze wróży dla akcji. Chociaż jego akcje spadły, akcje PayPal osiągnęły rekordowy poziom w lipcu ubiegłego roku.

eBay Nie jest już tak naprawdę ciężkim ciężarem, powiedział Belkyrie. „Firma osiągnęła znaczny wzrost nawet po wyjściu z firmy w 2015 roku”.

3. Atrakcyjna ocena przez pięć lat

Według Bailkeri PayPal handluje ze znaczną, skorygowaną o wzrost zniżką w stosunku do swoich konkurentów. Postrzega zmienność akcji jako okazję do zakupów w celu osiągnięcia zysków w ciągu najbliższych pięciu lat.

„Przyglądasz się długoterminowym trendom i ruchom w Internecie, od wzrostu monetarnego do wzrostu niepieniężnego” – powiedziała. „To bardziej odzwierciedla perspektywę pięcioletnią, niż może się zdarzyć w ciągu najbliższych dwóch kwartałów”.

Dokąd zmierza PayPal

READ  8,5 miliarda dolarów zysku dla BP wraz ze wzrostem cen podczas wojny rosyjsko-ukraińskiej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.