Tucker Carlson i Don Lemon zatrudniają Briana Friedmana, czołowego hollywoodzkiego prawnika

Tucker Carlson i Don Lemon, świeżo wyrzuceni ze swoich stanowisk na szczycie sieci kablowych, werbują tego samego potężnego prawnika, aby pokierował ich wyjściami.

Wybitny hollywoodzki prawnik Brian Friedman ma udokumentowane doświadczenie w uzyskiwaniu wielomilionowych ugody dla gwiazd telewizyjnych i innych celebrytów. Reprezentuje Chrisa Cuomo, byłego prezentera CNN, który domaga się 125 milionów dolarów za bezprawne rozwiązanie umowy po tym, jak sieć zwolniła go w 2021 roku, i otrzymał odszkodowanie za pełny kontrakt Megyn Kelly, kiedy opuściła NBC.

Wiadomość, że zarówno pan Carlson, do niedawna najwyżej oceniana gwiazda Foxa, jak i pan Lemon, do niedawna prowadzący poranny program w CNN, zatrzymali pana Friedmana, była zapowiedzią potencjalnej walki.

Pan Friedman odmówił komentarza.

Mieszkający w Los Angeles pan Friedman założył kancelarię adwokacką Friedman & Titleman wraz z Michaelem Titlemanem w 1997 roku. Stał się znany jako agresywny prawnik, mający znanych klientów z branży rozrywkowej, takich jak Quentin Tarantino, Julia Roberts, Mariah Carey, Seth Rogen i Gabrielle Union. .

W ostatnich latach tacy gospodarze telewizyjni, jak Mike Richards, były producent wykonawczy „Jeopardy!” i Chris Harrison z The Bachelor.

tak jak Posiadłość Michaela Jacksona W bitwie o 100 milionów dolarów z filmem dokumentalnym HBO Leaving Neverland wygrał apelację.

Przez ostatnie 14 lat pan Friedman pojawiał się w corocznym wydaniu Hollywood Reporter istniejący Jeden ze 100 najlepszych prawników branży rozrywkowej. W 2022 roku powiedział gazecie: „Jak pracodawcy monitorują swoje bezpieczeństwo? Jaki jest rodzaj procesu prawnego?”

Zgodnie z dokumentami sądowymi pan Friedman został oskarżony o napaść seksualną w latach 80., kiedy był studentem, i ostatecznie rozstrzygnął sprawę za 40 000 dolarów bez przyznania się do odpowiedzialności. Wtajemniczony, o którym wspomniałem wcześniej pozew i ugoda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.