Twórca Dark Souls, Hidetaka Miyazaki, omawia trudność pierścienia Eltona • Eurogamer.net

Hidetaka Miyazaki omówił trudności Elden Ring w nowym wywiadzie Blog PlayStation.

Miyazaki wierzy, że Souls Games są znane z wysokiej wydajności bariery wejścia i trudności z karami, ale zmienią postrzeganie poprzez Elton Ring.

„Czuję, że nasze podejście do tych gier, a nie tylko Elton Ring, polega na projektowaniu ich w sposób, który motywuje gracza do radzenia sobie z przeciwnościami losu” – powiedział.

„Nie próbujemy wymuszać trudności ani utrudniać im rzeczy. Chcemy, aby gracze wykorzystywali swoją taktykę, czytali grę, pamiętali, co się dzieje i uczyli się na swoich błędach. Nie chcemy, aby gracze byli niesprawiedliwie ukarani…”

Kontynuuje: „W Elton Ring nie próbujemy celowo zmniejszać trudności gry, ale myślę, że tym razem więcej graczy ją ukończy”.

Jest poniżej otwartego świata, który pozwala graczom stawiać czoła wyzwaniom we własnym tempie, z różnymi podejściami do walki, które ułatwiają dostęp do elementów skradania się i rozgrywki wieloosobowej.

„Mamy więc nadzieję, że gracze zaakceptują pomysł uzyskania pomocy od innych. Uważamy, że tym razem ogólny wyraźny stosunek wzrośnie dzięki tym rzeczom” – powiedział.

W tym wywiadzie nie wspomniano o dostępności, której trudność jest tylko jednym aspektem. Nastrój „Jit Good” jest toksyczny, Nie ma znaczenia, którego kontrolera używasz.

Te pomysły odzwierciedlają również pomysły producenta Elton Ring, Yasuhiro Kidao Przemawiał na Taipei Game Show na początku tego tygodnia Omów różne rodzaje podejść do walki w grze.

W innym miejscu Miyazaki skomentował paletę kolorów gry, mówiąc, że zespół programistów powinien „sprawić, by świat wyglądał bardziej jak obraz z wyższą wyobraźnią jako motywem”.

Omawia również projekty bossów zaprojektowane przez George’a R.R. Martina, aby zainspirować i błędnie zinterpretować koncepcję heroizmu, zainspirowaną „najbardziej heroicznymi i wspaniałymi projektami, w zasadzie tymi wróżkami z historii świata Elton Ring”.

READ  Podpisano ekskluzywną umowę z afgańskimi talibami na rosyjskie produkty naftowe, gaz i pszenicę

Ponadto Miyazaki potwierdza, że ​​w nowej grze Game Plus pojawi się wiele wyników i funkcji.

Przeczytaj jego pełne komentarze Blog PlayStation. Elton Ring zostanie wydany 25 lutego na konsolach PlayStation i Xbox oraz na komputerach PC.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.