Twórcy Splatoon 3 wysadzili „nową i inną” rozgrywkę w DLC Wave 2

Splatoon 3 jest wart obejrzenia na Switchu, ale jeśli potrzebujesz dodatkowego powodu, aby to sprawdzić lub wrócić do Splatsville, w pewnym momencie „w przyszłości” pojawi się druga fala DLC Expansion Pass.

podczas wywiadu z Famitsu Niedawno producent Splatoon, Hisashi Nogami, droczył się nieco z tym, czego gracze mogą spodziewać się po tajemniczej aktualizacji „Side Order” – stwierdzając, że rozgrywka w tej „kampanii dla jednego gracza” będzie „całkowicie nowa i inna” (tłumaczenie za pośrednictwem Nintendo Everything).

Opracował trochę więcej, zwracając uwagę, jak ta nowa historia będzie zawierać „Off the Hook” – duet popowych idoli Pearl i Marina ze Splatoon 2. Współreżyser Seita Inoue był również zaangażowany, ujawniając, jak zespół uważał, że „byłoby interesujące zrobić świat, w którym [Team] Zakon „triumfował” nad Zespołem Chaosu.

Ten pakiet będzie następował po wydaniu Wave 1, która pojawiła się pod koniec lutego tego roku. Pozwoliło to graczom odwiedzić Inkolpolis i ponownie połączyć się z Squid Sisters Callie i Marie. Miejmy nadzieję, że posłuży nieco dłużej niż pierwsza fala, o której możecie dowiedzieć się więcej w naszej poprzedniej relacji:

READ  Koleś wydaje 6000 $ na Diablo Immortal i nie dostaje Epic Gems

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.