Tydzień Fantasy Football 8 Rozpocznij „Em & Sit” Em: Tony Pollard Breakout Week, wymarzony mecz Tua Tagovailoa i nie tylko

Największą rzeczą, jaką chcemy zobaczyć w tygodniu 8, jest okres punktacji bez kontuzji. Zacier, który mieliśmy w siódmym tygodniu, był brutalny, a my wciąż próbowaliśmy pozbierać kawałki.

Od Breece Hall (ACL) przez DK Metcalf (kolano) do Mike’a Williamsa (kostka) i wielu innych, nie było zabawnie patrzeć, jak nasze gwiazdy spadają. Kontuzje się zdarzają, wiemy o tym. Jest częścią NFL. Ale możemy mieć nadzieję, że ten tydzień nie będzie taki zły, a infekcje się nie nasilą.

Drugą stroną rezygnacji graczy jest to, że mogą odblokować zadania dla innych graczy, a poniżej omówimy to z Ezekielem Elliottem (kolano) w tygodniu 8 dla Tony’ego Pollarda. Ale jestem pewien, że większość menedżerów fantasy preferuje ograniczone lub żadne kontuzje, jeśli chodzi o nasze gwiazdy, zwłaszcza gdy nokautuje je na dłuższy czas.

Projekcje zasilane przez

Nie planowałem używać Pollarda jako początku tygodnia, ale kiedy w środę pojawiła się wiadomość, Ezekiel Elliott (kolano) miał przegapić tydzień 8 przeciwko niedźwiedźStało się to świetną opcją. Na reżyserów fantasy, którzy stworzyli Pollarda w tym sezonie, czekaliście na szansę, aby zobaczyć, jak Pollard może sobie poradzić w kultowej roli, i oto jesteśmy.

Już wykonał świetną robotę u boku Elliotta, zdobywając nie mniej niż 12 punktów PPR w trzech z ostatnich sześciu meczów. Ma w tym sezonie dwa mecze na dystansie ponad 100 jardów, w tym tydzień 7 przeciwko Detroit, a w tegorocznym przyziemieniu strzelił dwa gole.

Bez Elliotta Pollard mógł spojrzeć na swój pierwszy mecz w sezonie z ponad 20 dotknięciami. Średnie obciążenie Elliota w sezonie wynosi 15,5 – ma tylko sześć chwytów – i ta praca powinna w większości należeć do Pollarda. W czterech meczach w tym sezonie z dwucyfrowymi dotknięciami Pollard ma albo 100 jardów, albo przyłożenia na trzech z nich.

READ  Wynik Villanova vs Houston, Fast Food: Wildcats polegają na obronie, aby stłumić Cougars, awansować do Final Four

Niedźwiedzie pozwoliły ich backflipowi zdobyć co najmniej 12 punktów PPR w sześciu meczach z rzędu, w tym pięciu z co najmniej 18 punktami PPR, a Chicago właśnie zastąpiło gwiazdę defensywy Roberta Quinna w środę do Filadelfii. Zacieniona obrona po prostu się pogorszyła, a Pollard powinien przodować w tym meczu.

The kowbojeNawet po powrocie Daka Prescotta musi opierać się na ich grze w parterze, a Pollard jest teraz katalizatorem tego ataku z Elliottem. Uwielbiam Pollarda jako zdobywcę drugiego miejsca w pierwszej dziesiątce we wszystkich turniejach w 8. tygodniu.

Rozpocznij EM & SIT EM

rozgrywający

Projekcje zasilane przez

Projekcje zasilane przez

Projekcje zasilane przez

Rozpocznij EM & SIT EM

odwrócić się plecami

Projekcje zasilane przez

Projekcje zasilane przez

Projekcje zasilane przez

Rozpocznij EM & SIT EM

szerokie receptory

Projekcje zasilane przez

Projekcje zasilane przez

Projekcje zasilane przez

Rozpocznij EM & SIT EM

ciasny koniec

Projekcje zasilane przez

Projekcje zasilane przez

Projekcje zasilane przez

Tytani (w HOU)

Obrona Tytanów była świetna w tygodniu 7 przeciwko Colts z dwoma przechwyceniami, słabą regeneracją, trzema workami i przyłożeniem. Czas letni Titans powinien pozostać gorący w tym tygodniu przeciwko Teksasowi. Z wyjątkiem wybuchu 41 punktów przez Bills w tygodniu 2, Tennessee było solidne w obronie, pozwalając na 22 lub mniej punktów na mecz. Texas ofensywny zdobył ponad 20 punktów tylko raz w tym sezonie, a Houston pozwoliło na co najmniej trzy stracone punkty w trzech z sześciu meczów w tym roku, z pięcioma przechwytami. Spodziewaj się kolejnego dobrego występu Titans DST w tym tygodniu.

  • kucyki (w porównaniu z WAS)
  • Jaguar (w porównaniu z DEN)
  • Bengale (w porównaniu z Klee)

belki (w BUF)

Obrona Packerów osłabiona przez atrakcyjną część tabeli, pozwalającą na co najmniej 23 punkty w czterech kolejnych grach dla Patriotów, Giants, Jets i Captains. The Bills mają drugą najwyższą ofensywę w NFL, po zaledwie Kansas City, średnio 29 punktów na mecz i 40 punktów na mecz u siebie. Spodziewaj się, że Josh Allen ponownie ściga się u siebie z Packers, którzy mieli tylko jedno przechwycenie w sezonie i cztery stracone czasy w ostatnich trzech rundach.

Rozpocznij EM & SIT EM

kickery

Projekcje zasilane przez

Projekcje zasilane przez

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.