Ukraińsko-amerykańska aktorka Mila Kunis mówi, że Rosjanie nie są wrogami

Mila Kunis opowiada o swoich ukraińskich korzeniach w nowym wywiadzie z Marią Shriver. Wraz z mężem, Ashtonem Kutcherem, aktorka ma nadzieję zebrać 30 milionów dolarów na wsparcie ukraińskich uchodźców uciekających przed zniszczeniem rosyjskiej inwazji.

Urodzona w Czerniowcach na Ukrainie w 1983 r. Kunis wyemigrowała do Stanów Zjednoczonych wraz z rodziną, gdy miała siedem lat. „Zawsze czułam się jak Amerykanka” – powiedziała Shriver. Wywiad. „Ludzie mówili: „Och, jesteś bardzo wschodnioeuropejczykiem. „Byłem jak, jestem LA.”

Jednak pomimo poczucia amerykańskiej tożsamości, jej świadek kryzysu humanitarnego w jej ojczyźnie sprawił, że Kunis poczuła głęboki związek ze swoim ukraińskim dziedzictwem. „To się dzieje i nie potrafię wyrazić ani wyjaśnić, co mi się przydarzyło, ale nagle poczułam się jak:„ O mój Boże, czuję, jakby część mojego serca została właśnie wyrwana ”- mówi .

według Kolejny klip z wywiadu To jest przedstawienie z lat 70. Gwiazda próbowała podzielić się z dziećmi swoją nowo ujawnioną ukraińską dumą. Wyjaśnia, jak zawsze określała się jako Rosjanka, mimo że urodziła się na sowieckiej Ukrainie. „Nie obchodzi mnie, że pochodzę z Ukrainy. Nigdy nie miało znaczenia, że ​​zawsze mówiłem, że jestem Rosjaninem” – mówi Kunis, zauważając, że prawdopodobnie więcej osób pozna Rosję niż Ukrainę. Teraz jednak ustala sprawy Zaraz z afirmacją: „Cholera nie! Jestem z Ukrainy.”

Kunis nie chce jednak, aby rosyjscy cywile byli postrzegani jako wrogowie Shriver mówi. „Naprawdę chcę to podkreślić. Myślę, że w prasie nie mówi się o tym wystarczająco dużo”, mówi. „Myślę, że teraz jest mentalność„ jeśli nie jesteś z nami, jesteś przeciwko nam ”. I nie chcę, aby ludzie mylili dwa problemy, które się dzieją. Nie sądzę, że są to ludzie Rosji, więc nie chcę, żeby było coś w stylu: „Wszyscy Rosjanie to okropni ludzie”. Nie chcę, żeby to było retoryczne, więc zachęcam ludzi do spojrzenia na to z perspektywy „To ludzie u władzy, a nie samych ludzi”.

READ  Stephen Willheit, twórca GIF-ów, umiera w wieku 74

Pełny wywiad będzie dostępny w niedzielę o godz Maria Shriver niedzielna gazeta Wiadomości w ramach serii dziennikarskiej Over Digital Noise.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.